Counter Strike Source Oyunun Sistem Gereksinimleri

Counter Strike Source oyunun oynamak ve bilgisayarınızın oyunu çalıştırıp çalıştırmayacağını öğrenmek istiyorsanız bu konumuzu okuyarak çalıştırıp çalıştırmayacağını anlayabilirsiniz.

Counter Strike Source oyunu 2014 senesinde çıkarılmış olan en fazla oynanan Counter Strike oyunlarından olduğunu söylemeliyim. Eski ve halen unutulmayan çoklu oyun Source size eski Counter Strike zevkinize geri götürecek desem yeridir arkadaşlar. Aynı zamanda bu oyun eski olması sebebi ile bilgisayarınızın çok hızlı olmasına gerek yoktur. Eski tarz bir bilgisayarda oyunu indirerek oynayabilirsiniz. Biraz sonra vereceğimiz Sistem Gereksinimleri alanında da zaten bunu anlayabileceksiniz.

Sistem Gereksinimleri

En Az Olması Gereken Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 ve Üzeri Tüm Windows İçin Uygundur.
İşlemci Hızı: 1.7 GHz İşlemci
Ram Bellek: 512MB RAM en az
Ekran Kartı: DirectX® 8.1 destekli

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows XP ve Üzeri Tüm Windows İçin Uygundur.
İşlemci Hızı: Pentium 4 İşlemci
Bellek Hızı: 1GB RAM
Ekran Kartı (VGA): DirectX® 9 destekli Ekran Kartı
Diğer olması gerekenler: Mouse, Klavye ve Online oyun olduğu için internet bağlantısı internet bağlantı hızın ne kadar yüksek olursa o kadar iyi.

Burada anlayacağınız üzere konu başında da söylediğim gibi gördüğünüz şekilde sistem gereksinimleri bilgisayarınız düşük olsa dahi rahatlıkla oynayabiliyorsunuz. Yukarıda verilen sistem gereksinimleri ise neredeyse günümüzde bir çok kişide bilgisayarında bulunan sistem özellikleri oyunu oynarken hız sorunu yaşacağınızı düşünmüyorum.

Oyun Kategorisi: Sistem Gereksinimleri Etiket(ler):

Yorum Yazın

Üyeliksiz direk yorum yazabilir, oyun konusu hakkında moderatörlere soru sorabilirsiniz. Site moderatörleri sorunuzu gün içinde cevaplayacaktır.