Crazy Monster Trucks – Çılgın Canavar Komyonlar Yarışı İndir

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 31 saniye

Yorum Yazın

Crazy Monster Trucks dev ve olabildiğince büyük tekerlere sahip kamyon yarışı oyunudur.

Oyun içerisinde birden çok büyük tekerleklere sahip tekerleği büyük gövdesi küçük kamyon seçerek yarışa başlıyorsunuz. Yarışa başladığınızda sağa doğru kayan ekranda ilerleyerek karşınıza gelen engelleri aşmalı ve doğru bir şekilde devrilmeden ilerlemeniz gerekli. Oyunda birinci olmalı ve diğer rakiplere fark atarak oyun sonuna ulaşmalısınız. Oyun sonuna ulaştığınızda sonra ki seviyeye geçer ve bu yerde bulunan diğer arabalar ile yarışmaya başlarsınız.

Oyun içerisinde onlarca farklı daha da büyük canavar kamyonlar var her kamyonun ayrı, ayrı özellikleri ve görünümü bulunmakta. Oyunu oynarken siz kendinize uygun olan kamyonu seçebilirsiniz. Tabi ki bunu modeller ile oynadıkça anlayacaksınız. İstediğiniz kamyonunu seçerek istediğini alanda yarışa biliyorsunuz.

Crazy Monster Trucks – Çılgın Canavar Komyonlar Yarışı İndir

Oyunun kontrolünü klavyenin yön tuşları ile yapacaksınız. Yön tuşlarında sağ, sol hareket ettirirken space tuşu fren olarak kullanabilirsiniz. Oyunda olabileceğince sağ tuşu basarak hızlı gitmeye çalışın özellikle engellerde atma sırasın ne kadar hızlı giderseniz o derece yükseğe sıçrar ve kamyonunuz hızını o derece artırırsınız. Oyunda özellikle engellerde hızlanmaya gayret gösterin engeller rakiplerinize fark atabilmeniz için en önemli noktalar diyebilirim.

Rakiplerinizde aynı bu şekilde eğer rakipleriniz engellere hızlı gider olabileceğince zırlar ise size tabi ki fark atacaktır. Kamyonların tekerleği büyük olduğundan devrilmeniz çok küçük devrilmekten korkmayın kolay, kolay devrilmez.

Konu Kategorisi: Diğer Konular

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.