Critical Ops Oyun APK İndir – Counter Strike Alternatifi

Critical Ops, Counter Strike alternatifi olan Android cihazlarda ücretsiz olarak oyanabileceğiniz Mobil FPS oyunudur.

Oyun Counter Strike gibi iki takım yer alıyor birisi teröristler diğer ise bu teröristler karşı tim siz istediğiniz burada seçerek oyun içerisinde istediğiniz silah AK47 veya tüfeği seçerek oyunu başlıyorsunuz. Bir tarafta siz diğer tarafta ise karşı takım.

Critical Ops Oyun Apk İndir

İndirmiş olduğunuz APK Dosyası sadece andorid işletim sistemi içindir. APK indirme işleminden sonra kurulumu android cihazınızda kabul ederek kuruluma başlatınız. Kurulum ve oyun ücretsiz fakat uygulama oyunu reklâm ve satın alma içerik sunuyor. Ayrıca çevrimiçi olduğundan ötürü internet bağlantınızda olması gerekiyor.

Oyun online olarak oynamaktadır. Oyun başladıktan sonra seçmiş olduğunu grup ya siz ve arkadaşlarınız oyuna başlarsınız. Kim kimin takımında bulunan adamlar görür görmez yok ederse tamamen o kanacaktır. Oyun sırasında elinizden geldiğince saklanmaya gayret gösterin. Yatın bir yere mesela arkadaşlar pusuda bekleyin ortalıkta pek dolanmayın bu şekilde siz ortada dolanmaz ve rakibiniz armut gibi ortalıkta dolandığında siz onu silahınız ile rahatlıkla vurabilirsiniz.

Oyunu ben bu şekilde oynadım ve başarı sağladım oyunda korkak olarak oynamak en iyisi ne gerek var ortada donalarak diğerlerine kabak gibi görünüp yenilmeye. Android içinde Counter Strike en yakın bu oyun diyebilirim. Oyunu oynadıktan sonra sizde zaten CS oyununa baya benzeteceksiniz.

Yorum Yaz

Konu hakkında sende yorum yapmak ister misin? Diğer arkadaşların yorumunu okur, sana cevap yazabilir.