Crossed Swords Kawaks Emülatör Neo Geo Rom İndir

Crossed Swords nostalji atari salonlarından oynanan savaş ve rakip düşmanlarını kılıç darbeleri ile yenerek seviye, seviye oynayabileceğiniz Kawaks emülatör programı ile çalışan oyundur.

İndireceğiniz bu rom dosyasını bilgisayarınızda Kawaks emulatör programına uygulayarak çalıştırabilirsiniz. Bu rom dosyası tek başına çalışmaz çalışması için yardımcı emülatör yazılımı gerekmektedir. Bu yazılımda Kawaks emülatör programıdır.

Bilgisayarınızda önceden Kawaks emülatör programı kurulu ise alt tarafta anlatılan şekilde bilgisayara uygulayınız, eğer kurulu değilse Kawaks Emülatörü indirerek kurmanız daha sonra alt tarafta anlatılanları bilgisayarınızda uygulamaz gerekmektedir. Kawaks Emülatör programı tüm Windows işletim sistemine uyumludur. Bu şekilde tüm Windows işletim sisteminde hem emülatör programı hemde Crossed Swords oyunu başarılı bir şekilde çalıştırabilirsiniz.

Crossed Swords Kawaks Emülatör Neo Geo Rom İndir

Rom dosyasını sayfa içerisinde bulunan indirme alanında bilgisayarınıza indiriniz. İndirmiş olduğunuz arşiv dosyasının üzerinde isim veya başka bir değişiklik yapmayınız, arşiv dosyasını açmayınız ve direk olarak kopyalayınız.

Şimdi bilgisayarınızda kurulu olan veya yeni kurduğunuz Kawaks emülatör klasörüne geçiş yaparak klasör içerisinde bulunan roms klasörünü ve burada ki neogeo açınız ve içerisine yapıştırınız. Şu anda emülatörün oyunu görmesi için gerekli olan yere oyunu kopyaladık.

Tekrar Kawaks klasörüne girerek programı çalıştırınız. Karşınıza File menüsü çıkacaktır tıklayarak Load Game sekmesini açınız. Bu işlemden sonra oyun listesi karşınızda görülecek.

Oyun listesinde Neogeo sistemin karşısında yer alan Crossed Swords bularak oyunu çalıştırması için üzerine iki kere tıklayınız. Bütün işlemler bu kadar Crossed Swords bilgisayarınızda oynamaya başlayabilirsiniz.