CrossFire İndir [Resimli Anlatım İle]

CrossFire oyunun bilgisayarına indirerek kurmak isteyen arkadaşlar için burada indirme ve bilgisayarınıza kurma işlemini nasıl yapacağınızı resimli ve detayları ile birlikte anlatacağım.

İndirme ve kurma işlemi için alt tarafta bulunan link adresinden güvenli bir şekilde ilk olarak indirmeye başlayın.

CrossFire İndir

Kurulum dosyasını bilgisayarınızda başlattığınız anda ilk olarak CrossFire oyunun bilgisayarda nereye kurmak istediğinizi soran ekranı göreceksiniz. Bu alana oyunu kurmak istediğiniz yeri seçerek kuruluma devam edelim arkadaşlar.

CrossFire Kurulum İlk Ekran

Bu işlemden sonra bilgisayarınıza kurulum yapmak için internet üzerinden CrossFire sitesine bağlanacak ve kurulum dosyalarını indirecektir. Bu ekranın tamamen dolmasını beklemelisiniz. Oyun 4 GB bir hard disk kapasitesi kullanıyor. Bu dosyaları indirmesi biraz zaman alacaktır.

Ana kurulum ekranında isterseniz duraklata bilir daha sonra tekrar başlayabilir, indirme performansını gelen ve giden veri hızı olarak inceleyebilir, yardım sayfasında detaylı yardım konularını bulabilirsiniz.

Ayrıca kurulum ekranında “Hakkında” menüsüne gidebilirsiniz oyun hakkında tanıtıcı bilgiyi bulabileceğiniz gibi oyunun indirme dosyasını nereye attığını görebilir indirme ve oyun başlatma işleminden sonra bu klasörü bilgisayarda gereksiz yer kaplamaması için manüel olarak silebilirsiniz.

Oyunu ilerden kaldırmak isteyenler ise oyunu direk klasörden silmemelerini öneririm. Eğer oyunu beğenmezseniz program ekle kaldır menüsünden tamamen oyunu kaldırmanızı iyi olacaktır.

Tahminen 1 – 3 saat arasında internet hızına göre indirme işlemini yaparsınız arkadaşlar. İndirme tamamen bittikten sonra tek yapmanız gereken kurulum ekranın oyunu başlatmak olacaktır.

Yorum Yaz

Konu hakkında sende yorum yapmak ister misin? Diğer arkadaşların yorumunu okur, sana cevap yazabilir.