CS GO Counter Strike Global Offensive Oyunu Sistem Gereksinimleri

Bilgisayarınızda CS GO Counter Strike Global Offensive oyununu sorunsuz bir şekilde oynamanız için gereken sistem gereksinimlerini buradan size vereceğiz.

Bu yılın (2017) en son çıkan versiyonu olan CS GO Counter Strike Global Offensive oyunu birçok kullanıcı tarafından merakla bekleniyordu. Bildiğiniz üzere CS GO oyunu bilgisayara karşı ya da grup olarak oynayabileceğiniz savaş oyunu. Oyunda grubunuzu ve yerini seçerek grup halinde birbirinizi yok etmeyi amaçlıyorsunuz.

Counter Strike her yıl olduğu gibi bu yılda en çok oynanan FSP aksiyon oyunları arasında yine yerini yeniledi ve birinci desem yeridir.

Peki CS GO oyununu oynamanız için hangi tür bilgisayara sahipsiniz bilgisayarınız CS GO oyununu çalıştırır mı? Bu sorunun cevabını alt tarafta verdiğiz sistem gereksinimleri alanında bilgisayarınız ile karşılaştırarak bulabilirsiniz.

  • İşletim Sistemi: Windows XP/ Windows Vista / 7 ve üzeri tüm işletim sisteminde oynayabilir en son işletim sistemi olan Windows 11’de dahildir.
  • İşlemci Hızı: Intel Core 2 Duo E6600 veya AMD Phenom X3 8750 İşlemci ve üzeri yeterlidir.
  • Bellek Hızı: 2 GB RAM ve üzeri tüm belleklerde oynayabilir. 2 Gb üzeri belleklerde ise daha hızlı oyunu oynayabilirsiniz.
  • Ekran Kartı: 256 MB özellikli tüm ekran kartında CS GO oyunu oynayabilirsiniz.
  • DirectX Sürümü: 9.0 idealdir

Buradaki hızlar minimum yani en düşük hızlardır arkadaşlar bunun üzerinde bilgisayarınız var ise oyunu sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz fakat eğer burada olan özelliklerden düşük bir bilgisayar kullanıyorsanız oyunu çalıştırmazsınız. CS GO oyunu bu durumda satın almanızı önermem.

Etiket(ler):