CS2D Steam Oynaması Ücretsiz Oyun Sistem Gereksinimleri

CS2D oyunu Steam üzerinde şu anda oynaması ücretsiz oyunlar arasında popüler oyunlardan birisidir.

Oyunu Steam CS2D sayfasına giderek Steam hesabınız ile giriş yaparak bilgisayarınıza ücretsiz olarak indirerek oynayabiliyorsunuz.

CS2D Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 2000 / Windows XP Windows Vista /Windows 7 Windows 8 Windows 8.1 ve Windows 10 32 bit veya 64 Bit işletim sistemleri ile uyumludur. En az Windows 7 işletim sistemi kullanmanız gereklidir.
  • İşlemci: 1 GHZ ve üzeri işlemciler için oyunu oynayabilirsiniz. Tek çekirdek üzeri işlemci kullanıcıları işlemci hızları ne kadar yüksek olursa oyunu o kadar hızlı ve sorunsuz olarak oynayabileceklerdir.
  • Bellek: 256 MB RAM ve üzeri ram bellek. Üzeri ram bellek ise bilgisayarınızda oyunu daha hızlı bir şekilde oynayabilirsiniz.
  • Ekran Kartı: 64 MB 3D destekli ekran kartları için oyun oynanmaya uygundur.
  • DirectX: Sürüm 9.0 bilgisayarınızda kurulu olması gerekmektedir.
  • Hard Disk Kapasitesi Ne Olmalı?: 50 MB kullanılabilir boş alan hard diskinizde olması gerekmektedir. Harici hard disk veya USB belleğe de oyunu kurabilirsiniz. Harici hard diske CS2D oyunu kurduysanız oyunun ece dosyasından çalıştırdığında harici hard diski takmanız gerekmektedir.

Sistem gereksinimleri minimumdur arkadaşlar. Yani üst tarafta yer alan sistem gereksinimlerin altında bir bilgisayar kullanıcı iseniz oyun açmayacaktır. Üzeri olanlar ise ne kadar listeden gelişmiş daha üstün bir bilgisayar ile oyunu açarsa daha hızlı ve sorunsuz olarak onayabileceklerdir. Bilgisayarınızda Sürüm 9.0 kurulu olmayanlar internetten ücretsiz olarak indirebilirler.

Etiket(ler):