Cuphead Sistem Gereksinimleri

Yorum Yazın (2 Yorum)

Cuphead oyununu bilgisayarınızda oynayabilmeniz için sistem gereksinimlerinin neler olduğunu sizlere buradan konu olarak ele almak istiyoruz.

Birçok oyunda olduğu gibi Cuphead oyununda sistem gereksinimlerinin bilgisayarınızın karşılaması gerekmektedir. Eğer sistem gereksinimleri bilgisayarınızda karşılarsa siz oyunu sorunsuz bir şekilde oynarsınız fakat bilgisayarınız bu sistem gereksinimleri karşılamaz ise o zaman bilgisayarınıza oyunu kurmanıza bir anlam ifade etmeyecek ve Cuphead çalışmayacaktır.

Cuphead Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 7 ve üzeri tüm işletim sisteminde oyunu oynayabilirsiniz.
 • İşlemci: Intel Core2 Duo E8400, 3.0GHz / AMD Athlon 64 X2 6000+, 3.0GHz veya daha üstü işlemciler için oyun oynanabilir. Üzeri işlemci kullananlar ise oyunu daha hızlı ve kesintisiz bir şekilde oynayabilirler.
 • Bellek: 2 GB RAM ve üzeri 4 GB, 16 GB ram belleklerde oynayabilirsiniz. En az 2 GB olması şartı var 2 GB altı mesela 1 GB ram bellek var ise bilgisayarınızda ne yazık ki oyunu oynayamazsınız.
 • Ekran Kartı: Geforce 9600 GT / AMD HD 3870 512MB ve daha üstü ekran kartları için oyun oynanmaya uygundur.
 • DirectX: Sürüm 9.0 bilgisayarınızda kurulu olması gerekli. Eğer kurulu değilse internetten indirerek kurabilirsiniz. Tamamen ücretsizdir indirerek bilgisayarınıza kurun.
 • Hard Disk Kapasitesi: 20 GB boş alan bilgisayarınızda olması gerekli boş alan yeterli olmayan arkadaşlar harici hard disk USB bellek ve diğer harici diskler üzerine kurabilirler herhangi bir sakıncası yok sadece oyunu oynayacağınız zaman nereye kurduysanız o diski takmanız gerektiğini unutmamamız gerekir.
Konu Kategorisi: Sistem Gereksinimleri Etiket(ler):

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Konu Hakkında 2 Yorum

  • Moderatör GörevliYanıtla

   Selam Şebnem Hanım, bit sürümü gerekliliği sitede yazılı olmayan tüm oyun sistem gereksinimleri 32 bit ve 64 bit içinde çalışmaktadır. 32 bit içinde oyunu oynayabilirsiniz.