Cut the Rope Chrome Eklentisi İndir

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 32 saniye

Yorum Yazın

Cut the Rope sevilen zekâ oyunları arasında popüler ve zevkli bir oyundur. Cut the Rope amacınız ekranda yer alan ve bağlı olan şekeri iplerden çözerek alt tarafta bulunan sevimli canavarın ağzına düşürmeye çalışıyorsunuz.

İpleri kopartırken dikkatli bir şekilde koparmanız lazım. Canavar hangi konumda ise direk ağzına düşmeli ağzına düştüğünde diğer seviyeye geçersiniz ve orada ki ipleri kopararak tekrar canavarın ağzına şekerin düşmesini sağlamalısınız. Oyun bu şekilde ilerliyor arkadaşlar ilk başlarda basit daha sonraları ise her bölümde daha zor bölümler gelmektedir.

Genelde şekeri canavar ile buluşturmak için ipleri koparırsınız ama bazı zamanda balonlar yardımı ile canavarı şekeri buluşturmanız gerekli. Burada da ipleri kopararak balon içerisine almalı ve balonu patlatarak direk canavarın ağzına şekeri düşürmelisiniz.

Cut the Rope Chrome Eklentisi İndir

Her şekerde ve seviye geçmede puan kazanırsınız 3 hakkınız var canavarın ağzına şekeri 3’den fazla düşürmezseniz başarısız olduğunuzdan dolayı oyunda ne yazık ki yeniliyorsunuz. Oyunu fare ile oynayacaksınız. İpleri fare ile üzerinde sürükleyerek kesiyorsunuz.

Oyun yaklaşık 3 yıldır var arkadaşlar özellikle zaman geçirmek ve zekâ oyunu oynamak isteyenlere Cut the Rope oyununu tavsiye ederim. Grafik ve ses efektleri olarak da sevdiğim bir oyun. Keyifli ve eğlencelidir.

Her yaştan kişiye de hitap eden bir oyun. Zekâ gelişimine katkısı da olan bu oyunu özellikle 6 yaş ve üzeri oyunculara tavsiye ederim. Bu oyuna bir eğitim oyunu desem yeridir. Oyunu oynadıkça zekâ ve pratik zekanızın gelişeceğini düşünüyorum.

Konu Kategorisi: Yamalar Etiket(ler):

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.