Cyber-Lip Neo Geo Rom İndir

Yorum Yazın

Cyber-Lip Metal Slug tarzı savaş oyunlarından birisi. Oyunda sağa doğru açılan ekranda süre sınırlı olarak düşmanları yok etmeyi amaçlıyorsunuz.

Her seviye sonunda bölüm canavarı geliyor ve bu bölüm canavarını da yendiğinizde diğer seviyeye geçiyorsunuz oyun bu şekilde devam ediyor.

Cyber-Lip Neo Geo Rom İndir

Oyunda değişik silah, görünmez ve diğer bonus özellikleri oyun sırasında size veriliyor sınırlı sayıda can hakkınız var bu hak 3 eğer oyunda yenilirseniz kaldığınız seviyenin başına dönerek oyunu seviye başından tekrar oynayabiliyorsunuz. Keyifli ve nostalji atari salonu olmasına rağmen kaliteli ses ve görüntüleri var.

Metal Slug tarzı farklı bir tat oyun arayanlar Cyber-Lip oynamalarını tavsiye ederiz. Şimdi oyunun nasıl çalıştıracağınız ayarlamalara geçelim.

Cyber-Lip rom dosyasını çalıştırmak için bilgisayarınızda önceden Kawaks emülatörü kurulu olması gerekmektedir. Bu rom dosyası tek başına çalışmaz yani oyunu tek başına çalıştıramazsınız, çalıştırmak bilmeniz için bir emülatör programına ihtiyacınız var. Kawaks emülatör bu işi görecektir.

Oyunu başlata bilmeniz için indirmiş olduğunuz rom dosyasını kopyalayarak Kawaks emülatörünün içerisinde yer alan Roms ve neogeo klasörünün içerisine kopyalayınız. Kopyalama işlemini direk açmadan ve ismini değiştirmeden yapmanız gerekmektedir. Eğer ismini değiştirirseniz Kawaks emülatör programı doğru yerde olmadığından dolayı Cyber-Lip oyunu çalıştırmayacaktır.

Kopyalama işleminiz bittikten sonra Kawaks programını çalıştırarak menüde File ve Load Game seçimlerine tıklayarak oyun listesini bilgisayarınızda açınız. System NeoGeo karşından Cyber-Lip oyunu göreceksiniz üzerine tıklayarak oyunu başlatınız.

Konu Kategorisi: Diğer Konular Etiket(ler): , ,

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.