Dark Eden Origin İndir (Resimli Kurulum)

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 31 saniye

Yorum Yazın

Daha önce ki yazımda sizlere konu olarak Dark Eden Origin oyununu hangi bilgisayarlardan oynayabileceğinizin konusunu yer vermiştik.

Şimdi size Dark Eden Origin oyununu nasıl indirerek bilgisayarınıza kuracağınızı konu alacağım. İlk olarak oyunu Steam üzerinden indiriyoruz oyun Steam üzerinden şu anda oynaması ücretsiz oyunlar arasında. Oyunu indirmeden önce bilgisayarınızda Steam kurulu olması gerekmektedir. Kurulu değilse Steam programını indirerek bilgisayarınıza kurunuz.

Dark Eden Origin İndir

Steam için yukarda verdiğimiz indirme linkine gidere sayfanın orta alanında yer alan yeşil buton “Oyunu Oyna” butonuna basınız.

Dark Eden Origin Steam Kurulumu İlk Aşama

Bu alanda size Steam kurulu olup olmadığını soracaktır. Siz önceden kurduğunuz için kurulu olan seçimi yaparak devam ediyorsunuz eğer halen kurmadıysanız Steam yükle seçimini yaparak yükleyiniz ve tekrar indirme sayfasına gelerek “Oyunu Oyna” butonuna basınız.

Bu seçimden sonra eğer kullanıcı adınızı girmediyseniz ya da Steam giriş yapmadıysanız Steam giriş yapmanızı isteyen ekran gelecektir. Steam girişi yaparak oyun kurulumuna devam ediyoruz.

Dark Eden Origin Kurulum Steam Giriş Alanı
Dark Eden Origin Steam Kısa Yol Seçimleri

Karşınıza üst tarafta görüldüğünü üzere oyunun kısa yol işlemlerini ve oyunu bilgisayarınıza neredeye yükleceğiniz soran ekranları göreceksiniz bu alanlarda seçimlerinizi yaparak “İleri” butonuna basıyorsunuz. İleri butonuna bastığınızda oyun Steam programın içerisine yerleşecektir. Artık indirerek kurulum bitmesini beklemeli ve oyun listesinden Dark Eden Origin oyunu üzerinde sağa tıklayarak oyunu başlatabilirsiniz.


Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.