Darkstalkers The Night Warriors Rom İndir

Yorum Yazın

Darkstalkers: The Night Warriors karşıklı dövüş oyunlarından birisidir. Oyunda toplam 10 karakter bulunmakta.

İstediğiniz karakteri seçerek bilgisayara karşı ya da iki kişilik oynayabiliyorsunuz. 3 round olarak oyunu oynarsınız 2 rondu kazanan oyunu kazanır eğer bilgisayara karşı oyunuyorsanız 2 round sonunda bir üst dövüş musabakasına geçerek gelen diğer dövüşçü ile oyunu oynamaya devam edersiniz. Bu şekilde oyun sürekli devam eder ve son karakteri yendiğinizde oyunun sonuna ulaşırsınız.

Darkstalkers The Night Warriors Rom İndir

Oyunu çalıştırmak için ilk olarak sayfadan rom dosyasını indiriniz. İndirmiş olduğunuz rom dosyası tek başına çalışmaz yardımcı çalıştırıcı bir emülatör programı kullanmanız gerekmektedir.

Darkstalkers The Night Warriors oyunu çalıştıran emülatör programı Kawaks’dir. Kawaks buradan indirebilir ve kurulum hakkında detaylı bilgi aynı sayfa içerisinde bulabilir bilgisayarınıza indirerek kurabilirsiniz.

Oyunu çalıştırmak için indirmiş olduğunuz rom dosyasının ismini değiştirmeden ve açmadan Kawaks emülatör programın içerisine gidiniz. Kawaks klasörü içerisinde Rom klasörünü göreceksiniz. Bu klasör içerisinde de CPS2 klasörününü indirmiş olduğunuz dosyayı bu klasör içerine kopyalayınız.

Emülatör programını açınız ve çıkan menüden File ve Load Game menüleri kullanarak oyun listesini açınız. Oyun listesinde seçiminiz system Cps2 olacak şekilde Darkstalkers: The Night Warriors (Euro 940705) bularak direk oyunun üzerine tıklayarak oyunu bilgisayarınız hemen çalıştırabilirsiniz.

Cps2 klasörünün içerisinde var olduğunda ne zaman isterseniz tekrar oyun listesinden Darkstalkers: The Night Warriors (Euro 940705) seçerek oyunu sürekli olarak oynayabilirsiniz.

Konu Kategorisi: Diğer Konular Etiket(ler): , ,

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.