Dirt Bikes Super Racing 2 Boyutlu Motor Yarışı İndir

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 2 dakika, 0 saniye

Yorum Yazın

Dirt Bikes Super Racing birçok motor araçlarından oluşan tamamen ücretsiz olarak sunulan iki boyutlu motor yarışı oyunudur.

Bu oyunu indirdikten sonra direk olarak bilgisayara karşı oynarsınız online çevrimdışı olarak oynayabileceğiniz motor yarışıdır rakibiniz ile bilgisayar bilgisayara karşı mücadele edersiniz.

Oyunda olabildiğince hızlı bir şekilde ilerleyerek diğer rakiplerinizden önce bitiş çizgisine ulaşmanız gerekmektedir. Toplamda 30 üzeri seviye bulunmakta. Bulunduğunuz seviye de birinci olursanız diğer seviyeye geçer ve orada yarışmaya devam edersiniz. Yenildiğiniz yerde açtığınız seviyeleri tekrar dönerek oynayabilirsiniz.

Dirt Bikes Super Racing 2 Boyutlu Motor Yarışı İndir

Oyunu indirdikten sonra masaüstünüze yerleşen kısa yol ile oyunu başlatınız. Karşınıza hangi ekran çözünürlüğünde oyunu oynamanızı soran ilk ekranı göreceksiniz. Burada size tavsiyem 800*600 ekran çözünürlüğünü seçmeniz olacaktır. Diğer ekran çözünürlüklerinde ekran dalgalanması ve yavaşlama yapabiliyor ideal çözünürlük 800*600 idealdir oyunu rahatlıkla donmadan bu şekilde oynayabilirsiniz. Çözünürlüğü seçiniz ve açılan oyun penceresinden “New Game” yani yeni oyun menüsüne tıklayarak oyunu çalıştırınız.

Dirt Bikes Super Racing Seviye Seçimi

Oyunu seviye, seviye oynayacaksınız ilk 1. seviyeden başlamalısınız diğer seviyeler başarı sağladıkça açılacak toplamda bu şekilde 30 üzeri seviye de oynayabileceksiniz.

Oyunun kontrol tuşları ise klavye yukarı tuşu oyunda hız yapmanızı sağlar alt tuşuna bastığınızda hızınız düşer özellikle engelleri aşarken alt tuşuna basarak hızınızı düşürmenizi öneririm takla atarak rakipleriniz sizi geçebilir. Engellere geldiğinizde alt tuşuna basınız ve hızınızı kısmen düşürünüz. Üst tarafta bitiş çizgisine ne kadar kaldığını görebileceksiniz. Bitiş çizgisi seviyesine sürekli olarak bakmanızı tavsiye ederim.

Ayrıca oyunda space tuşuna basarsanız motoru turbo ile alarak daha hızlı gitmesini sağlayabiliyorsunuz. Space tuşunu arada kullanarak rakiplerinizi daha rahat geçebilirsiniz. Özellikle bitiş çizgisine yakınlaştıysanız rakiplerinizle baş başa mücadele yapıyorsanız bitiş çizgisine çok az kala space tuşunun baya oyunda size faydası olacaktır.

Konu Kategorisi: Diğer Konular

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.