Dolphin Türkçe Emülatör İndir

Dolphin Emülatör Nintendo Wii ve GameCube oyunlarını oynayabilmenizi için bilgisayar emölatörüdür.

Dolphin üstün özellikleri ile HD ve 3 boyutlu görüntü kalitesi ile size oyun oynama imkanı sunuyor, Windows XP ve üzeri tüm işletim sisteminden de çalışmaktadır.

Ayrıca Dolphin size 3d red cyan gözlükler ile hiç ekran kartınız çok düşük olsa dahi bir çok oyunu oynama imkânı sunuyor. Yapmanız gereken ise çok basit piyasada 5 Türk lirasına satılan 3d red cyan gözlükleri var bu gözlüğü temin etmek ve Dolphin Emülatör 3d oyunlarından birisi indirerek bilgisayarınızda oynamaya başlamak.

Dolphin Türkçe Emülatör İndir

Kurulum için indirdiğiniz kurulum dosyasını çalıştıracaksınız. Bu emülatör Türkçe dil desteği sunulmaktadır. Kurulum ilk aşamasında Türkçe dil seçimini seçmeyi unutmayınız.

Dolphin Türkçe Emülatör Kurulumu

Kurulumu başlattığınızda oyun kullanım şartlarını ve bilgisayarınıza directx runtime ve visual c++ 2015 paketlerini kurmak istediğinizi soracaktır bunlar emülatör ve oyunları hızlı ve sorunsuz oynamak şart olan ek paketler, bunların ek paketlerin kurulumunu da yaparak kuruluma devam ediyoruz.

Kurulum tamamen bitince bilgisayarınızın masaüstünde Dolphin Türkçe Emülatör kısa yolu görebileceksiniz.

Bazı sitelerde Dolphin emülatörünün kullanımı zor olduğu gibi yazılar yazılmış bu yazıyı yazanlar ya bilgisayar kullanmayı bilmiyor veya programı hiç incelememişler. Nedeni ise Dolphin Emülatör hem Türkçe olması ve sadece dosyayı açarak oyunu başlatabileceğiniz bir emülatördür.

Dolphin Türkçe Emülatör Oyunu Açma Ayarı

Oyunu açmak için sadece yapmanız gereken indirmiş olduğunuz Nintendo Wii ve GameCube rom dosyalarını programı çalıştırarak menüde yer alan Dosya ve aç butona basarak yine aynı pencerede oynat butonuna basmanızı oyunu başlatmanızda yeterli olacaktır. Görüntü, ses ve oyun kolu, klavye ayarlarını da yine bu ekranda yapabilirsiniz.