Dota 2 Steam Oynaması Ücretsiz Oyun İndir

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 36 saniye

Yorum Yazın

Dota 2 Steam oyunlarında 2016 ve 2017 yılları arasında en popüler ücretsiz oyunlar arasında. Oyun tamamen ücretsiz olarak oynayabilir hiçbir kısıtlamaya maruz kalmıyorsunuz.

Oyun 9 Temmuz 2013 tarihinde yayınlandı ve Moba tarzı oyundur. Bu oyun Valve Corparation tarafından tüm dünya’ya ücretsiz olarak sunuldu.

Dota 2 Steam İndir

Oyunu indirmeye başlamak için üst tarafta bulunan link adresinden Steam Dota 2 sayfasına gidiniz ve sayfanın orta tarafında bulunan Ücretsiz Oyna Butonunu tılayınız.

Bu işlemden sonra Steam Dota 2 iki otomatik olarak açılacak ve bilgisayara kurmanızı isteyecektir.

Dota 2 Steam Kurulumu

İndirme işlemini yaptığınız Steam programı içerisinde indirme kuyruğuna oyunu eklenecektir. İndirme kuyruğunda ayrıca oyunun güncelleme dosyalarını ve oyunun kendisini de kuyruğa ekleyecektir. Oyun 2 gb. üzeri olduğundan indirmesi uzun zaman alabilir. Burada yapacağınız işlem ise indirmenin tamamen bitmesini beklemek.

İndirme bittikten sonra Steam oyunlar alanına giderek oyunu oyna butonuna basmanız yeterli olacaktır.

Dota 2 oyunu dünya genelinde facebook sayfasında 4 milyon üzeri beğeniye sahip yani oynun beğenilerek oynanıyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunu hiç indirmemiş ve oynamamış için denemeleri tavsiye ederiz. Konumuzun başında da belirttiğimiz üzere şu anda en fazla indirilen ve oynanan Steam oyunları arasında ve bu popülerliği neredeyse 3 yıldır yer değiştirmeden koruyor.

Oyunu kurmaktan vazgeçerseniz, oyunu kaldırmak ve yüklemeyi iptal etmek için Steam oyunlar alanına giderek oyun listesinde yer alan Dota 2 oyunu üzerine tıklayarak kaldır butonuna bastığınızda oyun listenizden kalkacak ve indirme tamamen durdurulacaktır.

Dota 2 oyunu sitem gereksinimleri incelemek için “Dota 2 Oyunu Sistem Gereksinimleri” sayfasına giderek minumum sistem gereksinimlerini öğrenebilirsiniz. Minumum sistem gereksimini karşılar ise bilgisayarınız Dota 2 oyununu oynayabilirsiniz. İndirmeden önce incelemenizde fayda var arkadaşlar.

Konu Kategorisi: Diğer Konular

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.