Dream League Soccer 2017 APK İndir

Dream League Soccer Android işletim sisteminde oynayabileceğiniz futbol yönetim oyununun APK dosyasını indirerek ücretsiz olarak mobil cihazınızda oynayabilirsiniz.

Oyunda futbol maçında bulunan gerçekçi oyuncular ile takımınızı istediğiniz gibi kurabilir, diğer takımlardan futbolcu transferi yapabilir, istediğiniz futbolcuyu ya da yaramadığını düşündüğünüz futbolcuları diler takımlara satabilirsiniz.

Dream League Soccer 2017 APK İndir

Ayrıca oyun içerisinde bütçenize göre stadyumunuzu inşa edebilir kendi stadınızı hazırlayarak maç yapabilir, forma değişikliği takımınızın logo değişikliğini yapabilirsiniz.

Bu oyunda tamamen Türkçe bu şekilde oyunu çok rahatlıkla oynayabilirsiniz. Anlamadığınız yerleri ise Türkçe olması sebebi ile inceleyerek anlayabilirsiniz. Dream League Soccer Oyunu şu anda en fazla oynanan andoid mobil ücretsiz futbol oyunun olduğunu da unutmadan söyleyeyim arkadaşlar.

Oyun ücretsiz olmasına rağmen ne yazık ki oyunda reklam ve oyun içerisi uygulama satın almanızı istiyor. Tabiî ki satın almak işlemleri size kalmış almak ya da almamak. Uygulama için satın alma seçeneklerini neler olduğunu ve fiyatlarını oyun içerisinde görebilirsiniz.

Oyunu indirerek kurmak isteyen arkadaşlar APK dosyasını mobil cihazlarına indirdikten sonra cihazda kurulum için onay vermesini ve kurulum tamamen bittikten sonra uygulamalarım alanında oyunu çalıştırmaları yeterli olacaktır.

Yorum Yaz

Konu hakkında sende yorum yapmak ister misin? Diğer arkadaşların yorumunu okur, sana cevap yazabilir.