Dream League Soccer Ücretsiz Android Futbol Maçı Oyunu İndir

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 37 saniye

Yorum Yazın

Dream League Soccer ücretsiz olarak sunulan Android işletim sistemli cihazınızda çalıştırabileceğiniz Android futbol maçı oyunudur.

Oyunun başlıca özellikleri 6 küme ve 7 adette daha fazla kupa maçı yapabilme, sezon hedefleri, stadyum inşa ederek maç yapabilme, istediğiniz oyuncular ile takımınızı oluşturma işte bu benim en çok sevdiğim özelliği arkadaşlar oyunda istediğiniz oyuncuları bir takıma toplayarak kupa ya da şampiyonlar liginde maç yapabiliyorsunuz.

3 boyutlu grafikler HD ses kalitesi ve görüntü kalitesi, FIFPRO™ lisanslı oyuncular oyuncuların grafik kalitesi hoş gerçeğe yakın dersem yeridir yanlış söylemiş olmam oyunu oynayınca da siz kalitenin farkına zaten varacaksınız. Forma ve logo özelleştirme kendi logo ya da formanızı oluşturma gibi özelliklere sahiptir.

Dream League Soccer Ücretsiz Android Futbol Maçı Oyunu İndir

Tamamen özeleştirme özelliğine sahip bu oyun gerçekten yapımcı tarafından iyinin iyisi yapılmış. Oyunu başladıktan sonra elinizden bırakamıyorsunuz. Oyun WiFi ya da mobil veri üzerinden çevrimiçi olarak oynaya biliyorsunuz. İster bilgisayara karşı isterseniz diğer kullanıcılar ile maç keyfini oyunda yaşayabiliyorsunuz.

Oyunun tek dezavantajı biraz cihazınızı yavaşlatıyor menü geçişleri pek de hızlı değil oyunda arada kasmada yaşanıyor. Bu oyunu yüklerken özellikle size tavsiye cihazınızda çok fazla yer bırakmaya özen gösterin. Diğer uygulamaları ya da oyunları silebilirsiniz.

Cihazınızda fazla yer olursa oyun sırasında donma ve kasma çok az olacaktır. Diğer özellikleri ise muazzam hoş bir futbol maçı oyunda tamamen ücretsiz olmasına karşın reklâm ve oyun için satın alma seçenekleri ne yazık ki var ama düz bir futbol müsabakası için oyun içi uygulamanın hiç birini satın almasanız da rahatlıkla ücretsiz oynayabilirsiniz.


Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.