Elasto Mania Motor Yarışı İndir

Elasto Mania motor yarışı belli bir hedefe ulaşma oyunudur. Oyunda bulunan grafik ve ses efektleri 2000 senesinde yapıldığı için baya bir düşük oyun resmen çizilmiş ve çöp adamla motor yarışı oynuyorsanız desem yeridir arkadaşlar. Yaş arası tavsiyem var mı evet var bu oyunu oynasa oynasa 3 – 6 yaş arası oynar. Neyse oyunun indirme linkini vererek konumuzu devam edelim.

Elasto Mania Motor Yarışı İndir

Oyun demo yani deneme sürümdür arkadaşlar oyunu kısıtlı olarak oynaya biliyor kısıtlama olmadan oynamak istiyorsanız oyun içerisinde lisansı satın alarak tamamen ücret karşılığında oynaya biliyorsunuz. Bizim verdiğimiz demo yani başta da söylediğimiz gibi tanıtım amaçlıdır.

Kurulumu çalıştırdıktan sonra eski mavi ekran kurulumu ile karışılacaksınız. Oyun çok eski bir oyun bu yüzden kurulum aşamalarında yapımcı tarafından güncelleme gelmediğinden dolayı eski kalmış. İlk kurulum aşamasını geçerek kuruluma devam edelim.

Üçüncü kurulum ekranın oyunun demosunu nereye kurmak istediğinizi soran ekranı göreceksiniz ilerleyerek C:\Program Files\ElastoMania111 olarak oyun kurulumuna devam edebilirsiniz.

Oyunu kurulduktan sonra Başlat menüsünden oyuna ulaşabilirsiniz. Oyunda amacınız klavye yön tuşları ile hareket ederek bölüm sonunda bulunan en son bayraklara motor üzerinde düşmeden devrilmeden ilerlemeniz. Eğer düşer ya da devrilirseniz direk olarak yenilirsiniz. Oyunda eğer belli bir yerde takılı motoru hareket ettiremezseniz space tuşuna basarak yön değişilebilirsiniz.

Oyun içerisinde grafik ve ses efektleri gibi ayarlamaları değiştirebiliyorsunuz. Oyunu kısıtlı olduğundan sadece 3 seviye izin veriyor. Bu 3 seviyeyi de düzgün bir şekilde oynarsanız yarım saat içinde geçebiliyorsunuz.

Yorum Yaz

Konu hakkında sende yorum yapmak ister misin? Diğer arkadaşların yorumunu okur, sana cevap yazabilir.