Epic Games Watch Dogs Oyunu 1 Haftalığına Ücretsiz Oldu!

Epic Games Watch Dogs oyununu bir hafta süre ile tamamen ücretsiz olarak satın alma imkanı sunmaktadır. Özellikle sağlık sorunu yüzden evde kalan oyun severleri düşünerek yapılmış bu kampanya ile Epic Games ile satın alarak sınırsız kullanım hakkına sahip olabiliyorsunuz.

Oyunu satın alma süresi 26 Mart 2020’de son bulacak. Oyunu satın alanlar bu tarihe kadar Watch Dogs’u ücretsiz satın aldıklarından 26 Mart’dan sonra da yine ücretsiz kullanmaya devam edebilecek.

Oyunu satın almak için yapılması gereken ise basit Epic Games Store bilgisayarınıza indirerek mail aktivasyonu ile Epic Games Store’ye kayıt olmak ve ücretsiz olan Watch Dogs oyunu kütüphaneye ekleyerek oyunun indirmesini beklemek olacaktır.

İndirme işleminden sonra kütüphaneden Watch Dogs oyunu üzerine dokunarak ücretsiz olarak satın almış olduğunuz oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

26 Mart 2020 son gün piyasa fiyatı yaklaşık olarak 150 TL olan oyunu bu şekilde ücretsiz sınırsız olarak oynayabileceksiniz.

Watch Dogs oyunu için sistem gereksinimlerini de kısaca konu içerisinde ele alalım. Oyunda çift çekirdek Intel işlemci ve üzeri işlemciler AMD işlemci kullanıcıları için AMDPhenom II X4 üzeri işlemcileri, ram bellek hafıza 6 GB üzeri olan, ekran kartı 1024 vram ve DirectX 11 uyumlu ekran kartı, DirectX 9 kurulu olan 25 GB yeterli hard disk kapasitesi olan kullanıcılar ücretsiz olan Epic Games Watch Dogs oyunun indirerek, oynayabilirler. Sistem gereksinimleri minimum olması gereken sistem gereksinimleridir.