Euro Truck Simulator 2 Bitmiş Save Dosyası İndir

Euro Truck Simulator 2 oyunun oynayanlar için oyunu ilerlemiş ve bitmeye yakın yerinin geldiğini save dosyasıdır.

Euro Truck Simulator 2 oyunu bir türlü bitiremiyor bitirmek istiyor ama bir türlü başaramıyorsanız bu dosya sizin işinize gelecektir. Oyunda bilginiz üzere oyunu kaydığınız yerden kayıt ederek tekrar kaldığınız yerden oyunu açarak oynaya biliyorsunuz.

İşte bu save dosyasında oyunun sonuna yakın olduğu anda save edilmiş dosyadır. Siz sadece siteden save dosyasını indirerek oyunda load yani yükleme yaparak siz oynamış gibi oyunun sonunu getirebilirsiniz.

Yamayı nasıl uygulayacağınız bilgisini de size verelim arkadaşlar ilk olarak yamayı bilgisayarınızda açınız. Klasör içerisinde yer alan tüm dosyaları kopyalayınız ve Euro Truck Simulator 2 oyunu kurduğunuz yere giderek oyun klasörünün içerisine kopyaladığınız dosyaları tümünü birden yapıştırınız. Üzerine kayıt edilsin mi uyarısına onaylayarak kopyalama işlemini bitiriniz.

Euro Truck Simulator 2 oyunun bilgisayarınızda başlatınız ve load menüsünden yüklediğiniz save dosyasını göreceksiniz ve bu save dosyasını çalıştırdığınız da işlem tamamdır arkadaşlar.

Sadece size oyunu bitirmek kalıyor. Bu save dosyası uyguladığınız da oyunu bitirdiğiniz için belki oyundan sıkılabilirsiniz. Bu save dosyasını arkadaşlar ben oyunu sürekli oynayıp ta bir türlü bitiremeyenler ve sonunu merak edenler için öneririm.

Eğer oyunda yeni başladıysanız save dosyasını kullanarak oyun zevkini kaçırmamanızı öneririm. Nihayetinde sizin bitirmediğiniz bir oyun başarı sayılmaz bu da oyun keyfinizi yarıda kesecek demektedir.

Euro Truck Simulator 2 Bitmiş Save Dosyası İndir

Euro Truck Simulator 2 oyunun sistem gereksinimleri öğrenmek ve hangi bilgisayarın çalıştırdığını görebilmek için önceden yazmış olduğum “Euro Truck Simulator 2 Sistem Gereksinimleri” sayfasına gidebilirsiniz.

Yorum Yaz

Konu hakkında sende yorum yapmak ister misin? Diğer arkadaşların yorumunu okur, sana cevap yazabilir.