Euro Truck Simulator 2 Demo İndir ve Resimli Kurulum Anlatımı

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 27 saniye

Yorum Yazın

Euro Truck Simulator 2 demo versiyonunu indirerek oyunun demosunu bilgisayarınızda oynabilirsiniz ayrıca sizlere kurulumun nasıl yapacağınızı da bu sayfa içerisinde detaylı olarak anlatmaya çalışacağız.

Euro Truck Simulator oyun bilmeyenler için önceden bilgi veren oyun tır simülasyon oyunudur oyunda size verilen görevleri tırınız ile başarılı bir şekilde bitirmeye çalışıyorsunuz. Şimdi de kuruluma geçelim.

Oyunu ile olarak bilgisayarınıza indirmeniz gerekli indirmeyi en kolay ve doğru bir şekilde STEAM üzerinden yapacağız eğer bilgisayarınızda STEAM kurulu değilse ilk başta STEAM kurmanız gerekmektedir.

Euro Truck Simulator 2 Steam Demo İndir

Üst adreste yer alan linkten Steam sitenisine gidiniz site içerisinde orta sol tarafta Demo İndir linkini göreceksiniz.

Demoyo indirme sırasında ise size Steam kurulu olup olmadığını soracaktır. Önceden kurduğumuz için evet kurulu menüsünü tıklayarak oyunun demosunu inmesini onaylıyoruz. Eğer halen üye olmadıysanız Steam yüklü değil alanına tıklayarak bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

Euro Truck Simulator 2 demo kurulumu

İndirme işlemini 1 saat üzerinde olabilir, internetiniz yavaş ise 2 veya 3 saati bulma ihtimallide var nedeni ise yaklaşık olarak 2 gigabyte indirme yapıyor. Oyun indirme işlemini ve kalan süreyi yine Steam içerisinde takip edebilirsiniz.

İsterseniz arkaplana atarak oyunu kendi, kendine inmesini bekleyerek siz başka işlemler ile uğraşabilir veya bilgisayarınızı kapatmayacak şekilde açık bırakabilirsiniz.

Burada yine oyunu indirme sırasında duraklata bilir daha sonra kaldığınız yerden indirmeye devam edebilirsiniz. İndirme işlemi tamamen bittikten sonra Oyna butonuna tıklayarak oyunun demosunu bilgisayarda oynayabilirsiniz.

Konu Kategorisi: Diğer Konular

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.