Fall Of The New Age Gizli Nesneleri Bulma Oyunu İndir

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 17 saniye

Yorum Yazın

Fall Of The New Age gizli nesneleri bulma oyunudur, tam sürümdür kısıtlama yoktur. Oyunda size verilen yerdeler ki gizli nesneleri ve şifreleri bulmaya çalışıyorsunuz. Grafik ve ses efektleri ile gayet iddalı bir oyun. Nesneler çok canlı şifreler ise etkileyicidir.

Gizli nesne bulma oyunu arayanlar, oynarken ses ve grafik efektlerinden etkileneceğiniz bir oyun arıyorsanız Fall Of The New Age tam size göre demektedir. Birçok yer ve şifreyi çözmek zor ama sizin için zevkli bir uğraş olacak.

Fall Of The New Age Gizli Nesneleri Bulma Oyunu İndir

Oyunu bilgisayarınıza indirdikten sonra direk olara kurulumu başlatabilirsiniz. Oyun altı yüz elli mb. büyüklüğünde oyunun grafik ve ses efektleri son teknoloji yapıldığından ve bir çok yer olduğundan dolay yüksek kapasiteye sahip. Basit bir gizli nesne oyunu olmadığını oyunun boyutunda da anlayabilirsiniz.

Oyunu yavaş ve dikkatli oynamaya özen gösteriniz zaman sınırınızda olsa dahi şifreler biraz zor ilerleyen yerlerde görevleriniz ve nesneyi bulmanız gittikçe zorlaşacak. Oyunu indirin ve haftalarca hatta aylarca zevkle oynayın.

Başta da bahsettiğim üzere tamamen ücretsiz ve oyun için ücretlendirme söz konusu değil. Oyunu başladıktan sonra bir serüvenin içerisinde kendinizi kaybedecek kadar etkili bir oyun. Oyun hakkında sizlerde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Oyun benim hoşuma gitti, bakalım sizde benim gibi oyunu beğenecek misiniz? Özellikle grafik ve şifreler ile alakalı yorumlarınızı bekliyorum.

Konu Kategorisi: Diğer Konular

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.