Feedy.io Besle Beni Agar.io Alternatifi Oyun

Yorum Yazın

Feedy.io yeni io oyunlardan birisi oyunda aynı agar.io mantığında etrafta ki yemleri toplayarak rakiplerinizi yutmalısınız.

Agar.io alternafi arayanlar için özellikle Feedy.io oyununu tavsiye ederim. Oyunda yemler büyük ve daha yeni olduğundan dolayı pek de oynayan yok agar.io oyununda başarı sağlayamıyor ve tek başına oynayarak daha rahat büyübileceğiniz agar tarzı oyun arıyorsanız bu oyun size göre olabilir. Ben biraz önce 2 dakika oyunu oynadığımda birinci oldum. Gerçi agar.io oyununda deneyimim olmasınında tabi faktörü var.

Oyunu siteye gittikten sonra No-Name yazan alana Nickinizi yani isminizi gireceksiniz. Oyunda iki adet zoruk seçimi var birincisi normal mod diğer ise zor mod normal mod olarak başlayabilirsiniz. Normal ile Zor mod arasında ne fark var çözemedim ama muhtemelen oyuncuların seçiminlerine göre size istediğiniz modda oynatıyor yani Normal alanlar normal modda oynarken zor alanlar zor modda oynuyor ne alaka ise oyuncu az olduğundan bana öyle gelmiş olabilir, neyse o kadar da önemli değil.

Oyun tuşları ise fareniz ile hareket ediyor, boşluk tuşu ile bölünüyor, A tuşu ile büyüyor, D tuşu ilede ateş ediyorsunuz büyü ve ateş et agar.io olmayan burada olan bir özellik olduğunuda söylemeliyim.

Oyunda size bir kaç taktikten de bahsedeyim başta oynarken boşluk tuşuna basrak bölüne bildiğiniz kadar bölünün ve yemleri toplayı bu şekilde daha fazla yem toplarsanız büyklük seviyeniz etrafda bulunan yeşil dikenlerden fazla ise dikene giderek patlayın dikenin boyutu kadar mass kazanacaksınız. Büyük rakiplerden uzak durun ve kendinize bir ortak arayın.

Evet oyun bu şekilde arkadaşlar agar.io altenatifi ve daha kolay bir oyun arayanlara tavsiye ederim.

Güncelleme (9.06.2017)

Feedy.io Oyunda Kısa Sürede Birinci Olma

Evet arkadaşlar biraz önce oyunu tekrar oynamaya kararı verdim. Oyunda tahminen iki dakika içerisinde tek başıma ortak olmadan birinci oldum. Bu oyunu sizinde oynamanızı tavsiye ederim. Fazla bir çaba sarfetmeden oyunda sizde birinci olabilirsiniz.

Oyun 25 Ocak 2017 tarihinden itibaren kaldırılmıştır. Ayrıca sayfa içerisinde agar.io oyunu hakkında diğer yazılarımızı buradan okuyabilirsiniz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.