Fifa 17 (2017) İndir (Resimli Kurulum)

Fifa 17 (2017) nasıl indirebileceğinizi ve bilgisayarda Fifa 17 oyununu nasıl oynayacağınız hakkında bilgiyi size sunacağım arkadaşlar.

İlk olarak Fifa 2017 indirebilmemiz için Origin uygulaması ve Origin kullanıcı hesabımız olması gerekmektedir. Bu iki konu hakkında önceden yazı yazmıştım alt taraftan konulara giderek bilgi sahibi olabilir, indirebilir ya da üyelik işlemi hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bu işlemleridan sonra Origin için sayfasına buradan gidiniz. Sayfa içerisinde Origin uygulamasını seçerek demoyu indirmeye başlayabilirsiniz.

Fifa 17 (2017) Alternatif Demo İndirme Linkleri

Origin haricinde isterseniz alternatif indirme seçeneğini de bulabilirsiniz. Xbox one ile indirme, Xbox 360 ile indirme, PS3 ya da PS4 ile indirme bu tamamen size kalmış nerden indirmek istiyorsanız oradan Fifa 2017 demosunu indirebilirsiniz.

Electronic Arts Inc. tarafından sunulan Fifa17 gördüğünüz gibi bir çok kanaldan indirebiliyorsunuz. Yeter ki siz indirmek isteyen firma farklı, farklı kanallardan size istediğiniz şekilde indirme imkanı sunmuş.

Fifa17 Satın Alma Ekranı

Peki, oyun demosunu oynadığınız ve beğendiniz işte bu durumda tekrar bilgisayarınızda origin uygulamasını açarak arama kutusuna yeniden Fifa17 yazdığınızda size satın alma seçeneklerini sunacaktır. Siz bu satın alma seçeneklerinden size uygun olanı seçebilir ayrıca oyun seçiminde alternatif olarak Fifa17 ek paketleri satın alabilirsiniz.

PC bilgisayardan almak isteyenlerin bilgisayarlarında origin uygulaması olmalı ve origin hesabı olması gerekmektedir arkadaşlar. Sayfa içerisinde başta vermiştim oradan ilgili sayfaya giderek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yorum Yaz

Konu hakkında sende yorum yapmak ister misin? Diğer arkadaşların yorumunu okur, sana cevap yazabilir.