Final Fight (Japan) Atari Salonu Oyunu CPS1 Rom Yüklemesi İndir

Final Fight nostalji atari salonu oyunlarından birisidir. Oyunda 3 adet karakter bulunmakta birisini seçerek iki kişi veya tek kişi oynayabiliyorsunuz. Oyun dövüş tarzı bir oyunda tekme ve yumruklarla karşınıza gelen rakiplerinin gücünüz azatarak darbe almadan ilerlemelisiniz.

Oyunda eğer yenilirseniz 10 saniye içinde oyunu tekrar girebiliyor ve kaldığınız seviyeden oynamaya başlayabiliyorsunuz. Kawaks

Final Fight (Japan) Atari Salonu Oyunu CPS1 Rom Yüklemesi İndir

Bu oyunu önceden oynayabilmeniz için bilgisayarınızda Kawaks emülatör programının kurulu olması gerekli bilgisayarınıza kurmak ve kurulum hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız Kawaks Emülatör Türkçe sayfasına giderek indirebilir ve kullanımı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kawaks Emülatör Türkçe emülatörü kurduktan sonra ffightj.zip adlı dosyayı Kawaks programına giderek klasör içerisinde bulunan roms klasörünün içerisinde cps1 klasörünün içerisine yapıştırınız.

İndirmiş olduğunuz rom dosyası direk olarak sunucumuzdan çekmektedir. Bu oyun ve diğer oyunları sizlerin güvenliği ve başka sitelere yönlenmeden yapabilmeniz için sunucumuzdan sizlere hizmet sunmaktayız. Rom dosyası virüs programları tarafından tarafımızca taratılmıştır.

Bu işlemlerden sonra yapmanız gereken Kawaks emülatör programı çalıştırarak çalışan programda üst menülerden Load Game seçimine tıklayınız karşınıza oyun listesi çıkacaktır.

Burada system CPs1 olan listeden Final Fight (Japan) seçimini çalıştırdığınızda oyun başlayacaktır. Bilgisayarınızda tam ekran yaparak oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.