Final Fight (World Set 1) CPS1 Rom İndir Oyna

Yorum Yazın

Nostalji atari salonu oyunların vazgeçilmezleri arasındadır Final Fight oyunudur. Bu oyun yıllardır en çok oynanan atari salonları arasında sürekli olarak yeri korumakta olup halende birçok kişi tarafından sevilerek oynanmaktadır oyun nostalji ama daha da popüler hale geliyor.

Final Fight (World Set 1) CPS1 Rom İndir Oyna

Oyunda siz sola doğru akan ekranda düşmanlarını yumruk ya da tekme hareketleri yenerek ilerliyorsunuz. Her bölüm sonunda bölüm sonu canavarı geliyor ve onu da can haklarınız bitmeden yenerseniz bir üst seviyeye atlıyorsunuz.

Bir seviyede oynanırken can haklarınızı doldurursanız 10 saniye içinde tekrar oyunu girerek kaldığınız bölümün başından oyuna devam edebiliyorsunuz. Oyunda 3 adet karakter var birisi Haggar diğeri Cody ve Guy istediğiniz karakteri seçerek oyunu oynayabiliyorsunuz.

Seçtiğiniz karakter ile oyunun başından sonuna kadar ilerlemek zorundasınız eğer farklı bir karakteri alırsanız oyun tekrar başlayacaktır.

Oyunu ister tek kişilik isterseniz arkadaşınız ile birlikte oynayabiliyorsunuz. Kişi kişilik oyun oynadığınızda düşmanları daha rahat yok ederek oyun sonuna daha hızlı bir şekilde ilerleyebilirsiniz.

Oyunu oynamak için ilk olarak rom dosyasını site içerisinden indiriniz. Kawaks ile açacak olanlar indirdiği rom arşivini Roms klasörünün içerisinde Cps1 klasörüne atarak oyun listesinden Final Fight (World set 1) seçerek oyunu oynayabilirler.

Konu Kategorisi: Diğer Konular Etiket(ler): , ,

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.