Final Fight (World Set 1) Rom İndir Oyna

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 25 saniye

Yorum Yazın

Eski atari salonu oyunların vazgeçilmezleri arasındadır Final Fight oyunu. Bu oyun yıllardır en çok oynanan atari salonları arasında sürekli olarak yeri korumakta olup halende bir çok kişi tarafından sevilerek oynanmaktadır oyun eskidir ama eskidikçe daha da popüler hale geliyor.

Final Fight (World Set 1) Rom İndir Oyna

Oyunda siz sola doğru akan ekranda düşmanlarını yumruk ya da tekme hareketleri yenerek ilerliyorsunuz. Her bölüm sonunda bölüm sonu canavarı geliyor ve onu da can haklarınız bitmeden yenerseniz bir üst seviyeye atlıyorsunuz.

Bir seviyede oynanırken can haklarınızı doldurursanız 10 saniye içinde tekrar oyunu girerek kaldığınız bölümün başından oyuna devam edebiliyorsunuz. Oyunda 3 adet karakter var birisi Haggar diğeri Cody ve Guy istediğiniz karakteri seçerek oyunu oynayabiliyorsunuz.

Seçtiğiniz karakter ile oyunun başından sonuna kadar ilerlemek zorundasınız eğer farklı bir karakteri alırsanız oyun tekrar başlayacaktır.

Oyunu ister tek kişilik isterseniz arkadaşınız ile birlikte oynayabiliyorsunuz. Kişi kişilik oyun oynadığınızda düşmanları daha rahat yok ederek oyun sonuna daha hızlı bir şekilde ilerleyebilirsiniz.

Oyunu oynamak için ilk olarak rom dosyasını site içerisinden indiriniz. Kawaks emülatör programı ya da MAME Emülatör programından istediğiniz birisi ile açabilirsiniz.

Her iki emülatör programına uyumlu rom dosyasıdır. Kawaks ile açacak olanlar indirdiği rom arşivini Roms klasörünün içerisinde Cps1 klasörüne atarak oyun listesinden Final Fight (World set 1) seçerek oyunu oynayabilirler.


Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.