Fire and Forget Uçan Jet Araba Yarışı Savaşlı Full İndir

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 30 saniye

Yorum Yazın

Fire and Forget araba yarışı olmasına rağmen arabanızın jet özelliği bulunmakta jet özelliğini kullanarak uçabiliyor ve ateş edebiliyorsunuz.

İstediğiniz arabayı oyunda seçerek oyuna başlayabilirsiniz. Her arabanın farklı görünümü ve özellikleri var bazıları çok hızlı giderken bazıları seri halde ateş edebiliyor. Bunu oyunda seçtiğiniz arabada görebilir oynarken de arabanın özellikleri oyun içerisinde keşfede bilirsiniz. Oyun tam sürüm olarak kısıtlama olmaksızın oynaya biliyorsunuz, içerisi ücretlendirme ve reklâmlarda yok.

Fire and Forget Uçan Jet Araba Yarışı Savaşlı Full İndir

Oyun başlagıcından oyunu solo yani tek oynayabiliyor internet bağlantınız var ise multiplayer yani diğer oyuncular ile de oynayabiliyorsunuz.

Oyunda bulunan oyun ayalarını değiştirme “Options” menüsü giderek ses ve grafik ayarlamalarını yapabilirsiniz.

Fire and Forget Kontrol Tuşları

Oyun içerisinde “ESC” tuşuna basarak ya da oyunu başlamadan “Options” menüsünden oyun tuşlarını değiştirebiliyorsunuz. Fare ve klavye ile oynama imkânınız var eğer oyun mouse kullanıyorsanız oyunu oyun mouse ile oynamanızı tavsiye ederim. Oyun mouse ile oyun daha zevkli oynanıyor.

Rakiplerinize ateş edin ağırlıklı olarak space tuşu ile arabanızın jet özelliğini kullanın ve etrafınızda bulunan puanları kaçırmadan elinizden geldiğince fazla puan toplayın rakiplerini yok edin. Bunlar oyunda başarı sağlamanız için yapmanız gereken işlemlerden bir kaçı.

Oyuna başlarken diğer bir tavsiyem oyun sesleri biraz fazla oyun seslerinden dolayı dikkatiniz dağılabiliyor ayarlamalar menüsüne giderek oyun sesini azalta bilirsiniz.

Konu Kategorisi: Diğer Konular

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.