Fire Pro Wrestling World Sistem Gereksinimleri

Fire Pro Wrestling World oyununu bilgisayarınızda sorunsuz bir şekilde oynamanız için bilgisayarınızın hangi gereksinimlere ihtiyacı var bunun bilgisini sizlere sunacağız arkadaşlar.

Size buradan vereceğizbilgiler en alt özellikler olup bilgisayarınızın en aşağı alt tarafta bulunan özellikleri karşılaması gerekmektedir. Eğer verilen listeden altında bir bilgisayar sahibi iseniz oyunu çalıştıramazsınız önceden bilgisini vermek istiyorum.

Fire Pro Wrestling World Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7 ve üzeri tüm Windows işletim sisteminde çalışmaktadır.
  • İşlemci: Intel(R) Core(TM) i5 ve üzeri işlemci bulunan bilgisayar için oyun çalışmaktadır.
  • Bellek: 4 GB ram bellek ya da 8, 16, 32 ve daha üzeri Ram bellekte oyun hızlı bir şekilde çalışmaktadır. Bilgisayarınızda bulunan Ram bellek en az 4 GB olmak zorunda 2 ve daha altı ram bellekte oyun çalışmayacaktır.
  • Ekran Kartı: DirectX 9.0c uyumlu ve en az 526 MB ekran kartına sahip olmasınız gerekmektedir.
  • DirectX: Sürüm 9.0 uyumlu olması yeterli.
  • Kapasite: Bilgisayarınızda en az 4 GB alan olması gerekmektedir. Hard disk her yerine kurabilineceği gibi harici hard disk ve USB belleğe de oyunu kurabilirsiniz.

Oyun sistem gereksinimleri bu şekilde arkadaşlar başta beyan ettiğim şekilde burada yer alan özellikler minimum özelliklerdir. Eğer bilgisayarınız bu özellikleri geçiyorsa oyunun kurunuz.

Eğer bu özellikleri geçemiyor ve alta kalıyorsanız oyunu indirerek kurmanıza ya da satın almanıza gerek yok! Oyun çalışmayarak elinizde kalacaktır ya da karşılayabilen bir bilgisayarda oynayabilirsiniz.

Oyun Kategorisi: Sistem Gereksinimleri Etiket(ler):

Yorum Yazın

Üyeliksiz direk yorum yazabilir, oyun konusu hakkında moderatörlere soru sorabilirsiniz. Site moderatörleri sorunuzu gün içinde cevaplayacaktır.