Fishdom 3 – Balık Eşleştirme Oyunu İndir

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 33 saniye

Yorum Yazın

Fishdom 3 oyunu tam sürüm tamamen ücretsiz olarak sunulan balık ve diğer okyanus hayvalarını eşleştirme bulmaca oyunudur.

3D özelliğe sahip olan bu oyunda aynı cins balıkları eşleştirmeniz gerekli. Her eşleştirdiğiniz balık ve balıklar için puan kazanırsınız oyun içerisinde size artı bonuslar sunulur bu bonuslar hem puan hem de size diğer özellikler katacaktır. Daha fazla süre, ipucu ve diğer bonuslar.

Oyunu seviye, seviye olarak oynuyorsunuz ile seviyeyi geçtiğiniz diğer seviyelere geçersiniz her seviye bir sonraki seviyeden daha zor eşleştirme ile karşınıza çıkacak ve sizde bu durumda oyunu keyifle oynayacağınızı düşünüyorum.

Fishdom 3 – Balık Eşleştirme Oyunu İndir

Oyunun indirdikten sonra bilgisayarınıza kurmak için çalıştırınız. Oyun kurulum bitiminde masaüstünde oyun kısa yolu göreceksiniz. Oyunu bu kısa yol ile başlatarak oynamaya başlayabilirsiniz.

Bu oyun özellikle 9 – 15 yaş arası uygun bir oyundur. Oyunu oynarken bulmaca çözme sayesinde zekânızın gelişiminde katkı sağlayacağını düşünüyorum. Oyunda hiç bir kısıtlama yok istediğiniz kadar oynayabilir istediğiniz kadar seviyeye ilerleyebilirsiniz.

Geçtiğiniz seviyeleri bir sonraki oyunda tekrar oynamaz ve oyunu silmediğiniz müddetçe kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Oyunda size bir kaç taktik de sunmak istiyorum. Oyunu oynarken genelde en fazla gördüğünüz canlıdan eşleştirme yapmaya çalışınız.

Oyun içerisinde oyuna başlayacağınızda belli bir süre eşleştirme yapmadan balıkların tümünü inceleyiniz ve en çok hangi balık türü var ise eşleştirmeye ondan başlayınız. Bu şekilde daha kısa sürede oyunu bitirebilirsiniz.

Konu Kategorisi: Diğer Konular

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.