Five Nights at Freddy’s 4 Sistem Gereksinimleri

Five Nights at Freddy’s 4 ilk olarak 24 Tem 2015 tarihinde piyasaya sürülmüş olan hayatta kalma esaslı korku oyunudur. Tek oyunculu olarak oynanmaktadır.

Oyun şu anda Steam üzerinden indirilmektedir. Steam üzerinden indirmek ve oyunu satın almanız için Steam hesabınız olmalı ve şu anda 5 Temmuz 2017 tarihine kadar kampanyalı fiyatı ise 28 Türk lirası. 5 Temmuz 2017 tarihine kadar bu fiyat üzerinden Steam üzerinden oyunu satın alabilirsiniz.

Oyunu oynamanız için bilgisayarınızın en alt düzeyde alt tarafta yer alan bilgisayar özellikleri ya da üst bir bilgisayar üzeri kullanıyor olmanız gerekli. Sistem gereksinimlerini inceleyerek oyunu satın almanızı öneririm arkadaşlar eğer bilgisayarınız bu özellikleri karşılaşmıyorsa onu satın almanızı tavsiye etmem çünkü bilgisayarınız karşılamayacağından boşuna 28 Türk lirası ödemenizi istemem.

Five Nights at Freddy’s 4 Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Winows XP, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows Vista ya da Windows 10 olması yeterli
İşlemci Hızınız En Az: 2 GHz Intel Pentium 4 or AMD Athlon gücüne sahip olmalı ya da daha üstü
Bellek Hızınız: 2 GB RAM En düşük üzeri olan 4 GB, 8 GB ve daha üstü bellek hızında daha hızlı oyunu oynayabilirsiniz.
Hard Disk Kapasitesi: 1 GB – 1.5 GB boş alan olması gerekli. Oyunun kurulumu tamamen yapmanızın için en az bir buçuk GB. alan ile rahatlıkla bilgisayarınızda Five Nights at Freddy’s 4 oyunu oynayabilirsiniz. Oyun sorunsuz oynamanız için bu özellikte ve üst özellikte bir bilgisayar yeterlidir.

Yorum Yaz

Konu hakkında sende yorum yapmak ister misin? Diğer arkadaşların yorumunu okur, sana cevap yazabilir.