Football Frenzy Amerikan Futbolu Oyunu Neo Geo Rom İndir

Yorum Yazın

Football Frenzy Amerikan Futbolu oyunudur. Oyunda tek bilgisayara karşı oynayabileceğiniz gibi iki kişi birden oynayabiliyorsunuz.

Football Frenzy bilgisayarınızda çalıştırabilmeniz için emülatör programlarından Kawaks programı kullanabilirsiniz. Kawaks programı ile oyunu açabilir oyun diğer ayarlamaları yine bu programda yapabilirsiniz. Kawaks roms çalıştırmak için bilgisayarınızda program kurulu değilse buradan programa ulaşarak bilgisayarınıza indirebilir ve aynı sayfada nasıl kurulacağının detaylı bilgisini ulaşabilirsiniz.

Football Frenzy Amerikan Futbolu Oyunu Neo Geo Rom İndir

Oyunun kurulumu için üst taraftan indirme linkini kullanarak bilgisayarınıza yükleyiniz. Yükleme işlemi bittikten sonra bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz fbfrenzy.zip arşiv dosyasını açmadan direk olarak kopyalayınız.

Kurmuş olduğunu veya kurulu olan Kawaks klasörüne giderek klasör içerisinde yer alan ROMS ve neogeo klasörünün içerisine kopyaladığınız fbfrenzy.zip dosyasını hiç bir değişiklik yapmadan direk olarak yükleyiniz ve emülatör programını açınız.

Kawaks programı çalıştırınız ve üst menüde Load Game menüsüne tıklayarak açılan listede Football Frenzy bulunuz ve çalıştırınız. Oyun direk olarak bilgisayarınızda başlayacaktır. Football Frenzy için klavye tuşlarını Kawaks emülatörü içerisinde yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken sırası ile menüden Game ve Redefine Keys menüsünü kullanmak olacaktır.

Burada 4 adet kontrol paneli görekceksiniz Control 1 kendiniz için tuşları ayarlayacağız yer diğer kontrol menüleri ise diğer oyuncuların oynaması içi ayarlama yapacağınız menülerdir.

Oyun başladıktan sonra küçük ekrandan CTRL+ENTER tuşuna basarak tam ekran olarak oynayabilir yine aynı duşa basarak ekranı küçültebilirsiniz.

Konu Kategorisi: Diğer Konular Etiket(ler): , ,

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.