Football Manager 2017 İndir ve Resimli Kurulumu

Football Manager 2017 sürümü indirilmeye hazır burada demo indirme linkini ve resimli kurulumu bularak bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

Football Manager 2017 demoyu indirebilmeniz için bilgisayarınızda Steam kurulu olması gerekmektedir. Steam kurulu ise direk link adresine gidiniz. Steam giriş yapmak için üye olmanız gerekmektedir. Üyeliğiniz yoksa Steam resmi sitesine giderek sayfada Steam üyeliğinizi ücretsiz olarak oluşturabilir. Yine Steam sayfasından Steam’i bilgisayarınıza indirerek sınırsız ve ücretsiz bir şekilde bilgisayarınızda kullanabilirsiniz.

Football Manager 2017 İndir

İndirme linkini kullandıktan sonra açılan sayfada sağ tarafta demoyu ekle butonunu göreceksiniz bu botuna tıklayınız.

Football Manager 2017 Kurulumu

Size oyunu masaüstü ve başlat menüsüne eklemek, oyun kurulum yeri ve oyun yükleme boyutlarını bilgisinin verildiği ekranı göreceksiniz. Masaüstünden oyunu oynamak isterseniz Masaüstüne kısa yol ekle, başlat menüsünden oynamak isterseniz de Başlat menüsüne kısa yol oluştur menülerini seçili bırakınız veya istemediğinizi pasifleştiriniz.

Oyun bilgisayarınızda Program Files içerisine yüklemektedir. Eğer farklı bir yer seçmek isterseniz veya oyun klasörünüz varsa orayı seçerek oyunu oraya kurmasını sağlayabilirsiniz.

Football Manager 2017 Steam Yükleme Ekranı

Bu işlemlerden sonra artık oyun bilgisayarınıza yükleme işlemi başlayacaktır. Yükleme işleminin tamamen bitmesini bekleyiniz ve bittikten sonra oyunu oyna butonuna basarak oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

Oyun kaldırmak isterseniz yine Steam penceresinden oyunlar listenizden Football Manager 2017 seçili iken mouse üzerinden sağa tıklayarak oyunu kaldır işlemi yaptığınızda oyunu tamamen bilgisayarınızdan kaldırabilirsiz yalnız bu işlemi yaptığınız anda tekrar geri getiremezsiniz silmeye tam olarak karar verdiyseniz oyunu bilgisayarınızdan siliniz.

Oyunu demodan çıkarak satın almak isterseniz de en başta verdiğiniz indirme linkine giderek sayfa içerisinde yer alan “Satın Al” butonuna basarak Steam hesabınızda 100 Türk lirasına karşılığından tam sürümünü Steam içerisinden satın alabilirsiniz.

Yorum Yaz

Konu hakkında sende yorum yapmak ister misin? Diğer arkadaşların yorumunu okur, sana cevap yazabilir.