Football Manager 2018 Sistem Gereksinimleri

Merakla beklenen Football Manager 2018 oyunun hem sistem gereksinimleri ve kendisi yayınlandı.

Oyunu bilgisayarınızda oynamak isteyenler ve satın almak için nereden başvuru yapacağınızı konu içerisinde sizlere anlatacağım arkadaşlar şimdi detaylı sistem gereksinimleri neler onu vereyim değerli arkadaşlarımıza.

  • İşletim Sistemi: Windows Vista ve üzeri tüm işletim sistemi için oyun oynanmaya müsaittir.
  • İşlemci: Intel Pentium 4 veya Intel Core ve AMD Athlon 2.2 eş değeri veya daha üstü işlemci olması gereklidir.
  • Bellek: 2 GB RAM ve üzeri ram bellek. 2 GB üzeri oyun daha hızlı olacaktır. 4, 8 ram bellek iyidir.
  • Ekran Kartı: Intel GMA X4500, NVIDIA GeForce 9600M GT veya AMD/ATI Mobility Radeon HD 3650 üzeri veya eş değer ekran kartı olması gereklidir.
  • DirectX: Sürüm 9.0c bilgisayarınızda kurulu olması gereklidir.
  • Hard Disk: 7 GB kullanılabilir boş alan bilgisayarınızda bulunması lazım. Oyunun kurulumu bitince 7 ve 8 GB arasında yer kaplar.

Burada ki sistem gereksinimleri en az olması gereken sistem gereksinimleridir. Oyunu ise size Steam üzerinden almanızı tavsiye ederim. Steam üyeliğiniz ve paranız ile oyunun orijinal Steam üzerinden alarak oynayabilirsiniz. Almadan önce mutlaka sistem gereksinimleri iyice bakın bilgisayarınızı karşılaştırın. Eğer konu içinde anlamadığınız yer olursa yazarsanız ben sizi her zaman aydınlatırım.

Boşuna paranız gitmesin bir daha söylemekte fayda var sevgili oyun severler. Eğer burada bulunan en az sistem gereksinimlerini bilgisayar karşılamazsa oyunu almayın çalışmaz!

Etiket(ler):