Football Manager 2019 PC Sistem Gereksinimleri

Merakla beklenen Football Manager 2019 için sistem gereksinimleri yayınlandı arkadaşlar futbol oyunu meraklılarına bu müjdeyi vermekten mutluluk duyuyoruz.

Detayları ile bakalım neymiş bu sistem gereksinimleri bilgisayarımız hangi özelliklere sahip olursa biz bu oyunu oynarız hadi detayları ile görelim.

  • İşletim Sistemi: Windows 7 (SP1) ve Windows 8, Windows 8.1 işletim sistemleri, Windows 10 (1803 / Nisan 2018 güncelleme olan işletim sistemi) bu işletim sistemlerinin hem 32 bit hemde 64 bit olanında oyun çalışacak.
  • İşlemci: Intel Pentium 4, Intel Core veya AMD Athlon – 2.2 GHz üzeri hıza sahip işlemciler eş değeri veya daha üstün özellikte işlemci bilgisayarınızda takılı olursa sorunsuz bir şekilde oynayabileceksiniz.
  • Bellek: 2 GB RAM en az ram belek bilgisayarınızda olması şarttır. 2 üzeri 4 ve katları ram bellekte oyun daha hızlı olacaktır arkadaşlar.
  • Ekran Kartı: Intel GMA X4500, NVIDIA GeForce 9600M GT veya AMD/ATI Mobilite Radeon HD 3650 – 256 MB VRAM özelliklere sahip ekran kartları için uyumlu olacaktır.
  • DirectX: Sürüm 9.0c bilgisayarınızda kurulu olması gerekmektedir. Eğer kurulu değilse internet üzerinden 9.0c indirerek kurabilirsiniz.
  • Hard Disk: 7 GB boş alan bilgisayarınızda olması gerekmektedir. Oyunun toplam kapasitesi 7 GB gerektirmektedir.

Dikkat ettiyseniz oyunun sistem gereksinimleri pek de yüksek değil arkadaşlar. Bu sistem gereksinimleri birçok kişi rahatlıkla kaldırır.

Oyunun çıkış tarihi ise 2 Kasım 2018 olacak. Sistem gereksinimleri tutmayanlara da ön bilgi vermiş olduk. Oyunun sistem gereksinimlerini 2 Kasıma’ kadar uyumlu hale getirebilirsiniz. Sistem gereksinimleri hakkında sormak istediğiniz bir yer olursa sorabilirsiniz.

Etiket(ler):