Football Manager 2020 Sistem Gereksinimleri

Football Manager 2020 oyunu için PC sistem gereksinimlerini konu olarak detayları ile birlikte sayfada veriyoruz. Oyunun sistem gereksinimleri hakkında bilgi edinmek için sayfayı okumaya devam edebilirsiniz.

Oyunun sistem gereksinimleri için sadece minimum yani en az olması gereken sistem gereksinimleri vereceğiz. Bu sistemi üzeri sistemi olanlar oyunu sorunsuz oynarken sistem listesinde yer alan gereksinimlerin altın PC sahibi olanlar ne yazık ki oyunu oynayamayacaklar. Şimdi detayları ile birlikte en az sistem gereksinimi nedir okuyalım.

  • İşletim Sistemi: Windows 7 (SP1) ve üzeri Windows işletim sisteminde sorunsuz olarak çalışacaktır. 64 Bit işletim sistemi ise gerekliliktir. Windows 10 64 bit işletim sisteminde performans gayet iyi, Windows 10 kullanıcısı ve 64 işletim sistemi kullanıyorsanız ne mutlu size.
  • İşlemci: Intel Pentium 4, Intel Core 2 veya AMD Athlon 64 – 2.2 GHz işlemci üzeri işlemci kullananlar oyunu bilgisayarda oynayabilecekler.
  • Bellek: 2 GB RAM en az RAM bellek bilgisayarınızda takılı olması gerekliliktir.
  • Ekran Kartı: Intel GMA X4500, NVIDIA GeForce 9600M GT veya AMD/ATI Mobility Radeon HD 3650 – 256MB VRAM hızından ekran kartları oyunu açmanınızda yeterli olacaktır.
  • DirectX: Sürüm 11, kurulu olmayanlar ise kurması gereklidir. DirectX 11 internetten aratarak kurabilirsiniz. Tabi ki işletim sisteminiz de umarız uyum sağlar. DirectX ücretsizdir, indirin ve oyunu oynamak için kurun.
  • Hard Disk: 7 GB kullanılabilir boş alan bilgisayarınızda mevcut olması gereklidir. Kurulum sonunda 7 GB oyun bilgisayarınızda yer kaplayacaktır.
  • Ses Kartı: Standart bir ses kartı yeterlidir. Ses kartı için özel bir sistem gereksinime ihtiyaç yok.
Etiket(ler):