Football Manager 2021 Sistem Gereksinimleri

Yakın zamanda indirilmeye sunulan ve merakla beklenen oyun Football Manager 2021 sistem gereksinimleri belli oldu. Minimum sistem gereksinimleri neler sistem gereksinimlerini konu olarak ele alıyoruz.

  • İşletim Sistemi: Windows 7 (SP1), 8/8.1, Windows 10 64 bit olması gerekliliktir.
  • İşlemci: Intel Core 2 veya AMD Athlon 64 ve üzeri işlemcilerde oyunu sorunsuz bir şekilde oyanabilirsiniz. Intel Core 2 üzeri olanlar oyunu sorunsuz cıncık gibi oynayabilirler.
  • Bellek: 4 GB RAM bellek olması gerekliliktir. Ram bellekleri 4 GB üzeri olanlar oyunu daha rahat açarak hızlı bir şekilde oynayabilir. En az ram bellek 4 GB olması gerekliliktir.
  • Ekran Kartı: Intel GMA X4500, NVIDIA GeForce 9600M GT veya AMD/ATI Mobility Radeon HD 3650 – 256MB VRAM bu değerlere sahip ekran kartı ya da bunların daha üstü ekran kartları için oyunu sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz.
  • DirectX: Directx Sürüm 11 kurulu olması gerekliliktir. Kurulu olmayanlar ücretsiz indirerek Directx 11 kurabilirler.
  • Hard Disk: 7 GB kullanılabilir alan sisteminizde olması gerekliliktir.

Sayfada yazılı olan sistem gereksinimleri oyunu hızlı bir şekilde oynamanız için gereken minimum sistem gereksinimleridir. Bu sistem gereksinimleri altında oyunu açmada sorun yaşayacaksınız. Altı sitem gereksinimi olanlar kasılma, donma yaşayabilirler. İndirme öncesi sayfada ki sistem gereksinimlerine dikkat etmenizi öneririz.

Sistem gereksinimleri minimum olanlar için oyunu daha da hızlandırmaları için oyun hızlandırma programlarından birisini kullanabilir. Game Booster oyun hızlandırma programını öneririz. Game Booster oyun hızlandırma programını edinebilirsiniz.

Oyun Kategorisi: Sistem Gereksinimleri Etiket(ler):

Yorum Yazın

Üyeliksiz direk yorum yazabilir, oyun konusu hakkında moderatörlere soru sorabilirsiniz. Site moderatörleri sorunuzu gün içinde cevaplayacaktır.