Football Manager 2023 Sistem Gereksinimleri

Football Manager 2023 oyunun sistem gereksinimleri oyun daha piyasaya çıkmadı ama resmi Steam sayfasında oyun için sistem gereksinimleri hemen açıklandı. Detaylı olarak Football Manager 2023 PC için sistem gereksinimleri nelerdir bu konuda sizler için sitede yer verdik. Minimum sistem gereksinimleri hakkında bilgi edinin.

Football Manager 2023 Minimum Sistem Gereksinimleri:

  • İşletim Sistemi: Windows 7 işletim sistemi ve üzeri işletim sistemleri yeterlidir. Windows işletim sistemi 64 bit olması ise gerekliliktir.
  • İşlemci: Intel Core 2 veya AMD Athlon 64 X2 buna eş değer ya da daha üstün işlemciye bilgisayarınızda sahip olmanız şarttır.
  • Bellek Hızı: 4 GB RAM en az olması gereken RAM bellek hızıdır. 4 GB üzeri oyunu daha hızlı açacaktır.
  • Ekran Kartı: Intel GMA X4500, NVIDIA GeForce 9600M GT veya AMD/ATI Mobility Radeon HD 3650 eş değeri ya da daha üstün özelliklere sahip ekran kartı PC içerisinde takılı olması gerekliliktir.
  • DirectX: Sürüm 11 bilgisayarınıza kurulu olması gerekir. Kurulu değilse DirectX 11 ücretsiz bir yazılımdır. İnternetten indirerek bilgisayarınıza kurmanız oyunu oynamanız için gerekliliktir.
  • Hard Disk Kapasitesi: 7 GB kullanılabilir alan bilgisayarınızda olması gerekir. Harici diske kurulabilir. Harici diske kuracaklar oyunu çalıştırmadan önce kurmuş olduğu harici diski takmayı unutmasınler.

Football Manager 2023 için minimum yani en düşük olması gereken sistem gereksinimleri bu şekildedir. Sistem gereksinimleri üzeri oyunu açarken altında kalan sistem gereksinimleri için oyun ya açılmaz ya da kasacaktır.

Etiket(ler):