Football World 3 Boyutlu Ücretsiz Futbol Oyunu İndir

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 29 saniye

Yorum Yazın

Football World tamamen ücretsiz olarak sunulan kısıtlama olmadan tam sürüm yani ücretsiz olarak oynayabileceğiniz 3D futbol oyunudur.Oyunda Şampiyonlar liginde oynayabilir, tek kişilik bilgisayara karşı maç yapabilirsiniz.

Football World 3 Boyutlu Ücretsiz Futbol Oyunu İndir

Türk takımında yer aldığı bu futbol oyununda başlarken oyun süresini 10 dakikadan tam 90 dakikaya ayarlayabiliyorsunuz. Şampiyonlar ligini seçtiğiniz de ise size verilen listeden gelen takımlar ile mücadele ederek maçı kazandığınızda bir sonra ki takımla maç yapıyor ve o takımı kazandığınızda bir üst seviyelere ulaşarak şampiyonlar liginde mücadele edebiliyorsunuz.

Şampiyonlar liginde basitten zora doğru gitmektedir. Her yendiğiniz takımdan sonra o takımdan daha zor bir takım gelerek futbol müsabakası yaparsınız ve en son takımı yendiğinizde Şampiyonlar ligi şampiyonu olabilirsiniz bu takibi biraz zor olsa da imkansız da değil.

Oyunda Türk takımını seçebildiğimizi söylemiştim. Türk takımını seçtiğinizde Türk oyuncular ile oynarsınız. Bu futbol oyunun eksi özelliği ise spiker yok sadece sevinç ve gol sesleri var bu da oyunun eskisi. Grafik ve oyun kontrolü olarak da gayet başarılı rahatlıkla oyuncuları kontrol edebiliyorsunuz.

Bilgisayara karşı oynayacaklar başlarda oyunda başarı gösteremezseler de oyunu oynadıkça oyuna daha iyi alışarak rahatlıkla oyunda başarı sağlayabilirler. Türk takımı diğer takımlara göre etkin olmaması rağmen iyi bir oyuncu iseniz Türk takımı seçerek oyunda başarı gösterebilirsiniz. Ücretsiz 3 boyutlu kullanımı kolay ve zevkli tam sürüm futbol oyunu arayanlar için Football World oyuna göz atmalarını tavsiye ederim.

Konu Kategorisi: Diğer Konular

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.