Formula 1 Warm-Up Tam Sürüm Ücretsiz Araba Yarışı İndir

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 36 saniye

Yorum Yazın

Formula 1 Warm-Up pcnizde oynayabileceğiniz tamamen ücretsiz tam sürüm araba yarışı oyunudur.

Oyun 3D olarak bilgisayarınızda oynayabilirsiniz. Oyunun görüntü kalitesi biraz düşük bunu banner’da da anladınız! Oyunu çalıştırınız arabanızı seçin ve oyuna başlayın. Yarış yapacağınız yeri kendiniz seçebiliyorsunuz. Arabanızı sürerken ön görüş, arka görüş üsten görüş gibi 4 taraftan istediğiniz görüş şeklini alarak yaraşa biliyorsunuz.

Dağlarda yarışın, ağaçların içinden geçin rakiplerinize hızınız ile fark atın ve birinci olmayı amaçlayın.

Formula 1 Warm-Up Tam Sürüm Ücretsiz Araba Yarışı İndir

3 Boyutlu gerçeğe yakın kaliteli araba yarışı arayanlara bu kısılama olmadan keyifle oynayacağınız araba yarışı Formula 1 Warm-Up Tam öneririm. Oyunu oynarken gerçekten zevk alacığınızı ve grafiklerinde etkileyeceğinizi düşünüyorum.

Oyunu oynarken size bir kaç öneride de bulunmak istiyorum. Oyunu aşırı hızlı gitmeyecek şekilde arabanızı kullanmaya çalışın virajlara yavaş girerek dönmeye çalışınız virajları yumuşak döndüğünüzde rakiplerinize daha fazla far atabilirsiniz. Virajlar oyunda eğer virajdan çıkar ya da bir yere çarparsanız zaman kaybettiriyor bunun yerine sakin dönmeye çalışınız.

Oyun görüş açısını düz yerlerde önden alarak sürüş yapın eğimli ve bol virajlı yerlere geldiğinizde görüş açınızı üst tarafta alarak sürüş yapın. Bu dediklerimi yaptığınızda rahatlıkla oyunu kazanabilir birinci olarak oyunu bitirebilirsiniz.

Oyun içerisinde yarışmaya önceden hazırlık için test sürüşleri yapabilmeniz mümkün ilk oynayacaklarını test sürüşü yaparak oyun taktiklerini geliştirmesini öneririm. Her kazandığınız bölümden bir üst bölüme geçer ve orada yarışmaya devam edersiniz.

Konu Kategorisi: Diğer Konular

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.