Foxhole Oyunu Sistem Gereksinimleri

Yorum Yazın

Foxhole oyunun bilgisayarınızda oynamak istiyor ve detaylı olarak sistem gereksinimlerini merak ediyorsanız bu yazımızı okuyarak oyunun sistem gereksinimleri hakkında detaylı bilgiyi edinebilirsiniz.

Alt tarafta yer alan sistem gereksinimlerinden bir adet minimum bir adet sistem gereksinimleri göreceksiniz. Minimum en az olması gereken sistem gereksinimleri ifade etmektedir. Eğer bilgisayarınızda bu minimum sistem gereksinimlerinden bir veya bir kaçı altında bilgisayarınız var ise ne yazık ki oyunu oynayamazsınız ama üstünde bir bilgisayar kullanıyorsanız oyunu daha hızlı ve sorunsuz oynayabilirsiniz.

Şimdi Foxhole oyunu için sistem gereksinimleri nelermiş bakalım.

  • İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 ve Windows 10 yeni işletim sistemini uyumludur. İşletim sisteminiz bunlardan hangisi olursa olsun 32 bit veya 64 bit her iki bit içinde oyun kullanıma uygundur.
  • İşlemci: Dual-Core 64-bit Intel veya AMD processor, 2,0 GHZ CPU üzeri işlemciler.
  • Bellek: 4 GB RAM ve daha üstü ram bellekler.
  • Ekran Kartı: 1 GB DirectX 11 uyumlu olan bir ekran kartı oyunu oynamanız için yeterli.
  • İnternet: Geniş Bant İnternet bağlantısı.
  • Hard Disk: 2 GB kullanılabilir boş alan.

Burada verilen sistem gereksinimleri başta konuda bahsettiğimiz gibi en az olması gereken sistem gereksinimleridir. Sistem gereksinimleri üzeri olan kullanıcılar oyunda hızlı, sorunsuz bir oyun keyfi yaşarlar. Konu hakkında sorunuz olursa alt taraftan sorunuzu sorabilirsiniz. Basit ve orta ölçüde sistem gereksinimi olması rağmen yine de sorunuz olabilir. Hemen alt taraftan sorunuzu sorabilirsiniz.

Konu Kategorisi: Sistem Gereksinimleri Etiket(ler):

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.