Gameloft – Asphalt 9 Legends Yayınlandı!

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 24 saniye

Yorum Yazın

26 Temmuz tarihi itibariyle bütün dünyada en çok indirilen mobil oyun serisi Asphalt’ın yeni oyunu Asphalt 9: Legends; App Store, Google Play ve Windows PC platformlarında yayınlandığını sizinle paylaşmaktan gurur duyarız!

Oyuncular, Asphalt 9: Legends ile seride bir ilk olan Touchdrive™ teknolojisini de deneyimle ye bilecekler. Kulüp özelliği ile oyunculara sosyal bir deneyim sunuyor.

Ayrıca Asphalt 9: Legends oyuncuları oyun içerisinde yer alan yarışmaya katılıp, İtalya seyahatine hak kazanabilecek ve dünyada bir ilk olarak Lamborghini’nin konsept aracı Terzo Millennio’yu da yerinde kullanma şansını yakalayabilecekler.

Ekte, Asphalt 9: Legends’in çıkışı ile ilgili basın bültenini bulabilirsiniz. Basın Kit’i içerisinde daha detaylı bilgilere ulaşabileceğiniz “Product Sheet” de sizler için özel olarak hazırlanmıştır.

Göstermiş olduğunuz ilgi ve desteğiniz için teşekkür ederim.

Sorularınız için benimle direkt iletişime geçebilirsiniz, oyunun incelemesini daha rahat yapabilmeniz için lütfen *Gameloft ID’nizi ve platformu benimle paylaşın. Böylece sizlere oyun içi hediyeler gönderilmesini sağlayabilirim.

*Gameloft ID kısmına nasıl ulaşılır?

Ayarlar kısmına sağ üst tarafta yer alan çark ikonundan rahatlıkla ulaşabilirsiniz.
Üçüncü sekme de ise sadece yapmanız gereken işlem sekme içerisinde bulunan “Oyun Bilgisi” kısmına basarak açmanız olacaktır.
Oyun Bilgisi kısmının ise hemen altında yer alan Hakkında butonuna basarak, Gameloft ID’ye ulaşabilirsiniz. İşlemlerin tümü bu şekilde bu kodunda da yardım ihtiyacı olanlar yine ulaşabilirler.

Doğa İlktaç – Marketing Manager
Skype: doache – E-mail: doga.ilktac@gameloft.com


Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.