Gameloft İki Yeni Disney Oyunumuzun Ön Kayıt Başvuruları Açıldı!

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 43 saniye

Yorum Yazın

Gameloft Her İki Oyunun Videosu ile Bu Haberi Kutluyor!> İstanbul, 15 Ağustos, 2019 – Dünyanın önde gelen oyun geliştiricisi ve yayıncılarından Gameloft, Disney Princess Majestic Quest ve Disney Getaway Blast’ın ön kayıt başvurularının açıldığını duyurdu.

Yapboz, üçlü eşleştirme oyun severlerinin ve Disney hayranlarının özel ödüller kazanabilecekleri, Disney ve Pixar’ın ikonik karakterlerini, hikayelerini deneyimleyebilecekleri yeni mobil oyunlarına ön kayıt yaptırabilecekler.

Gameloft, ayrıca bu haberi kutlamak için yeni oynanış videoları ile oyuncuları bekleyen eğlenceye de ilk bakışta bulundu.

Disney Princess Majestic Quest

Disney Princess Majestic Quest, oyuncuları Jasmine, Belle ve diğer sevilen karakterlerin üçlü eşleştirme macerasına davet ediyor ve büyülü bir fırtınanın ardından yıkılan krallıklarını tekrar inşa etmek için göreve çağırıyor. Heyecan dolu macera hakkında daha fazla bilgi almak için, oyuncular yeni oynanış videosunu buradan izleyebilir.

Ön kayıt yaptıran her oyuncu, oyun bütün dünyada yayınlandığı zaman oyun içi para ve hızlandırıcı sahibi olmaya hak kazanacak!

Disney Getaway Blast, oyuncuları yepyeni bir bulmaca kaçış oyununda fantastik adaların olduğu yerlere götürecek. Oyun, popüler Disney ve Pixar karakterlerini yeni ve sevimli bir tarzta tanıtıyor ve hayranları tarafından bulmacalar eşliğinde sevilen karakterlerin koleksiyonlarının oluşturulmasını sağlıyor.

Mickey Mouse, Belle, Stitch ve daha birçok sevilen karakterin koleksiyonlarını toplamak için, oyuncular Elsa’nın buz özelliği ve Cin’in üç dileği gibi muhteşem özellikleri kullanabilecekler.

Ön kayıt yaptıran her oyuncu ise, oyun bütün dünyada yayınlandığı zaman özel “Vacay Minnie” kostümünün sahibi olup, diğer oyun içi hediyeleri de almaya hak kazanacak! Ön kayıt işlemlerini buradan yapabilirsiniz.

Doğa İlktaç – Marketing Manager
Skype: doache – E-mail: doga.ilktac@gameloft.com


Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.