Ganryu (Neo Geo) Kawaks Emülatör için Rom İndir

Ganryu iki adet kahraman seçebileceğiniz Ninja dövüş oyunudur. Oyunda iki adet kahraman var birisi erkek ninja (Musashi), diğeri ise bayan ninja (Suzume) bu kahramanlardan dilediğinizi seçerek karşınıza çıkan düşmanları yok etmeyi ve bölümün sonuna kadar can hakkınızı bitirmeden ilerlemeyi amaçlıyorsunuz.

Her iki kahramanın dövüş taktikleri ve güçleri farklı, farklı oyunda siz kendinize uygun olan kahramanı oynayarak bulabilirsiniz.

Ganryu (Neo Geo) Kawaks Emülatör İçin Rom İndir

Oyunu oynayabilmeniz için bilgisayarınızda Kawaks emülatör programın kurulu olması şarttır. Eğer kurulu değilse site içerisinde Kawaks sayfasına giderek indirebilir ve kurulumu nasıl yapacağını detaylı olarak sayfada bulabilirsiniz.

İsterseniz aynı sayfada Kawaks emülatörünü nasıl Türkçe hale getirebileceğiniz de görebilirsiniz. Türkçe halde kullanmak sizin için kolay olacaktır zaten Kawaks zor bir emülatör programı değildir, alt tarafta anlatılanları aynen uyguladığınızda Ganryu rom dosyasını rahatlıkla çalıştırarak oyunu bilgisayarınızda oynayabilirsiniz.

Ganryu Rom Oyunu Çalıştırma

İndirmiş olduğunuz ganryu.zip dosyasını kurmuş olduğunuz Kawaks emülatörünün içerisinde Roms klasörünün içerisinde Neo Geo klasörünün içerisine direk kopyalayınız.

Kawaks emülatör programı açınız ve listeden File (Dosya) ve Load Game (Oyun Aç) menülerine kullanarak oyun listesini açınız. Oyun listesinden en üst tarafta yer alan yüzlerce oyun içerisinde Neo Geo sistem karşısında bulunan Ganryu bularak direk olarak çalıştırınız. Bu işlemden sonra dediğimiz anlattığımız şekilde aynen uyguladığınızda oyun direk başlayacaktır. Site içerisined daha bir çok Kawaks emülatör programı için oyunlar bulunmaktadır. Kawaks Roms sayfasına giderek diğer oyunlarada göz atmanızı tavsiye ederim.