Gary Grigsby’s War in the West Sistem Gereksinimleri

Yorum Yazın

Gary Grigsby’s War in the West oyunun bilgisayarında oynayacaklar için bilgisayarında olması gereken sistem gereksinimlerinin ne olduğunun konusuna açıklık getireceğiz.

Sayfada alt kısımda yer alan sistem gereksinimlerini siz bilgisayarınız ile karşılaştırarak bilgisayarın oyunu açıp açmayacağına karar verirsiniz. Ufakta bir not alt tarafta bulunan sistem gereksinimleri en alt olması gereken özelliklerdir arkadaşlar bu sistem gereksinimlerin bir kademe altı veya daha altı bilgisayar kullanıyorsanız oyunu ne yazık ki bilgisayarınızda oynayamazsınız.

İndirirsiniz bilgisayarınıza kurarsınız ama oyun ya açılmayacak ya da çok yavaş oynayacaksınız. Bunun için oyunu indirmeden ya da satın almadan sistem gereksinimlerini detaylı incelemekte fayda var. Anlamadığınız veya kafanıza takılan bir şey olursa bana sorabilirsiniz.

Gary Grigsby’s War in the West Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows XP ve üzeri olan tüm işletim sisteminde oyunu rahatlıkla sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz.
  • İşlemci: 1.5 GHz işlemci hızı ve üstü işlemci bilgisayarınızda olduğunda yine oynayabilirsiniz.
  • Bellek Hızı (En Az): 2 GB RAM ve üzeri ram bellek yeterlidir. Üzerinde ram belleğiniz var ise oyunu daha hızlı oynaya bilirsiniz.
  • Ekran Kartı: 128MB DirectX 9+ Compatible destekli ekran kartı ve üzeri ekran kartı.
  • DirectX: Sürüm 9.0c bilgisayarınızda kurulu olması gerekli. Kurulu değilse internet üzerinden indirerek kurmanız gerekli oyunu tam açabilmeniz için.
  • Hard Disk Boş Alan: 2 GB kullanılabilir alan boş alan olması yeterlidir. Oyun kurulumu bittiğinde 2 GB alan kullanır.
Konu Kategorisi: Sistem Gereksinimleri Etiket(ler):

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.