Gems of the Aztecs Sade Tam Sürüm Balon Patlatma Oyunu İndir

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 26 saniye

Yorum Yazın

Gems of the Aztecs sadece gösterimi sahip kısıtlama olmaksınız tam sürüm olarak oynayabileceğiniz balon patlatma renk eşleştirme oyunudur. Oyunun basitçe mantığını size anlatmak istiyoruz oyun içerisinde bulunan aynı renk balonları yan yana getirmeniz gerekli. Diğer renk balonları kaydıracak aynı renk balonları yan yana getirdiğinizde aynı renk ile eşleşecek olanlar balonlar patlayacaktır. Patlama sırasında balonlar kayacak ve yine aynı renk ile eşleşen balonlar patlayacaktır.

Balon patlatma oyunu bu şekilde oynanıyor arkadaşlar oyunda yüzlerce seviye bulunmakta her seviyeyi geçtiğiniz de bir sonra ki seviyeye geçecek ve o seviyede bulunan balonları da eşleşerek patlatacaksınız.

Gems of the Aztecs Sade Tam Sürüm Balon Patlatma Oyunu İndir

Bu oyun zekâ oyunları arasında olan bir oyundur. Fakat benim görüşüm bu oyun insanın zekâsını geliştirmede pek de abartıldığı kadar fayda sağlayacağını düşünmüyorum.

Nedeni ise renkleri eşleştirmek ve aynı renkleri bulmak insan zekâsına çok şey katmaz ama küçük yaş çocuklar için renkleri kavramada ya da renkleri yan yana eşleştirmede fayda sağlayacaktır. Özetle büyüklerin zekâsını geliştirmede fayda sağlamazken 3 – 10 yaş arası çocukları içi balon patlama oyunun zeka gelişimine yardımcı olmaktadır.

Burada ki görüşler tabi ki benim kendi görüşüm siz oyunu sevdiğiniz için farklı düşebilirsiniz. Tam sürüm rengârenk kısıtlama olmaksınız ücretsiz balon patlatma oyunu arayanlar Gems of the Aztecs oyununu indirerek bilgisayarınızda incelemelerini tavsiye ederim.

Konu Kategorisi: Diğer Konular

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.