Gigantic Ultimate Pack (Paket) Sistem Gereksinimleri

Gigantic Ultimate Pack kurulumu yapmak isteyenler bu paketi satın almak isteyenler için bilgisayarınızın sistem gereksinimlerinin ne olduğunu ve paketi kurabilmeniz için ihtiyaçlarınızın neler olduğunu size vereceğim arkadaşlar.

İlk olarak bu isminde de anlayacağınız üzeri ek bir paket Gigantic oyununda bulunan tüm karakterlerinin ve gelecek ilerde ki karakterlerin alabiliyor ve bunları ömür boyu kullanabiliyorsunuz. Paket içerisinde ayrıca Lord Knossos Warlord ve Beckett Cloudracer dış görünüşü, 10 Win Prestige, 200 Ruby, ve 1 arkadaş kodu da vardır.

Paket steam üzerinden satışa sunuluyor. Paket içeriğini ve satın alma işlemini Steam sitesinden yapabilirsiniz. Bu paketin satış fiyatı ise ilerleyen zamanlarda değişmezse 63 TL. 20 kuruşdur.

Bu paketi yüklemeniz için Gigantic oyunu bilgisayarınızda kurulu olması ve alt tarafta yer alan oyun sistem özellikleri bilgisayarınızın karşılaması gerekiyor.

Gigantic Ultimate Pack Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10 (64 bit)
  • İşlemci: 2.6 Ghz processor
  • Bellek: 6 GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce GTX 580 ve üzeri ekran kartlarında grafik sorun yaşamazsınız.
  • DirectX: Sürüm 11 bilgisayarınızda kurulu olması gerekmektedir.
  • Kapasite: 10 GB kullanılabilir alan olması lazım.

Yukarıda verilen özellikleri bilgisayarınızın karşılaması durumda satın almanızı isterim. Eğer bilgisayarınızın bu özellikler altında ise satın aldığınızda çalışma sorunu yaşamanız büyük ihtimaldir. Paranızın boşuna gitmesini istemem verdiğimiz listeyi dikkatli bir şekilde incelemeniz iyi olacak. Eğer sorunuz olursa buradan yazarsanız size yardımcı da olabilirim. Her konu hakkında bana soru sorabilirsiniz.

Yorum Yaz

Konu hakkında sende yorum yapmak ister misin? Diğer arkadaşların yorumunu okur, sana cevap yazabilir.