Gigantic Ultimate Pack (Paket) Sistem Gereksinimleri

Gigantic Ultimate Pack sistem gereksinimlerinin ne olduğunu size vereceğiz arkadaşlar. Ek paket Gigantic oyununda bulunan tüm karakterlerinin ve gelecek ilerde ki karakterleri alabiliyor ve bunları ömür boyu kullanabiliyorsunuz. Paket içerisinde ayrıca Lord Knossos Warlord ve Beckett Cloudracer dış görünüşü, 10 Win Prestige, 200 Ruby, ve 1 arkadaş kodu da vardır.

Bu paketi yüklemeniz için Gigantic oyunu bilgisayarınızda kurulu olması ve alt tarafta yer alan oyun sistem özellikleri bilgisayarınızın karşılaması gerekiyor.

Gigantic Ultimate Pack Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10 (64 bit) işletim sistemi kullanıcısı olmanız gereklidir.
  • İşlemci: 2.6 hıza ait işlemci veya daha üstün özelliklere sahip işlemci oyun için yeterli olacaktır.
  • Bellek: 6 GB RAM bellek en düşük RAM bellek hızıdır. Üzeri RAM belleklerde oyun daja hızlı olacaktır.
  • Ekran Kartı: GeForce GTX 580 ve üzeri ekran kartlarında grafik sorun yaşamazsınız.
  • DirectX: Sürüm 11 bilgisayarınızda kurulu olması gerekmektedir.
  • Kapasite: 10 GB kullanılabilir alan olması gereklidir. Haridi disk ve USB belleğe oyun yüklenebilir, harici disk yüklemelerinden harici diskinizi takmanız gereklidir.

Yukarıda verilen özellikleri bilgisayarınızın karşılaması durumda satın almanızı isterim. Eğer bilgisayarınızın bu özellikler altında ise satın aldığınızda çalışma sorunu yaşamanız büyük ihtimaldir. Paranızın boşuna gitmesini istemem verdiğimiz listeyi dikkatli bir şekilde incelemeniz iyi olacak. Eğer sorunuz olursa buradan yazarsanız size yardımcı da olabilirim. Her konu hakkında her türlü sorunuzu hemen alt tarafta bize sorabilirsiniz.

Oyun Kategorisi: Sistem Gereksinimleri Etiket(ler):

Yorum Yazın

Üyeliksiz direk yorum yazabilir, oyun konusu hakkında moderatörlere soru sorabilirsiniz. Site moderatörleri sorunuzu gün içinde cevaplayacaktır.