Goodgame Empire Ücretsiz Tam Sürüm Strateji Oyunu

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 41 saniye

Yorum Yazın

Goodgame Empire ücretsiz olarak sunulan herhangi bir kısıtlama olmaksınız tam sürüm olarak oynayabildiğiniz strateji oyunudur.

Oyunda amacınız kendinize ait krallık kurmak ve bu krallığı geliştirerek çevrenizde bulunan diğer krallıklara savaş açarak oyunda başarı sağlamak.

Goodgame Empire Ücretsiz Tam Sürüm Strateji Oyunu İndir

Oyun başlangıcında siz krallığınızı seçer ve oyuna başlarsınız. Oyun başladığınızda siz ve diğer krallıklar aynı seviye oyuna başlarsınız. Herkes seviyesini artırmak ve daha ileri teknolojiyi ulaşmak için çalışmaya başlayacaktır. Burada siz hızlı bir şekilde çalışarak görevleri hızlı bir şekilde bitirmeli ve krallığınızı olabildiğinizce genişletmelisiniz.

Oyunda en fazla krallığını genişleten ve savunma askeri yapan kazanacaktır. Oyun mantığı bu şekilde arkadaşlar elinizden geldiğinizce hızlı çalışmalı ve savunma askerinizi bol, bol yapmalısınız.

Oyunda her an size saldırı gelebilir ya da siz rakibinizin kendisini geliştirmediğiniz düşünürseniz onlara saldırabilirsiniz. Lakin benim oyunda tavsiyem siz kendinizi geliştirin rakip saldırmadıkça siz onlara saldırmayın aniden saldırmanın size bir faydası olmayacak yapmış olduğunuz yerler ve ya savunma askerlerinizin ölecektir.

Rakipler saldırmadıkça saldırıdan kaçınınız bu oyunu oynayanların bence büyük yanlışlıktan birisi oyunu 10 dakika kadar geliştirerek direk rakiplere saldırıyorlar bu da tabi başarısızlığı getiriyor.

Sakin bir şekilde kendinizi geliştirerek pusuya yatın rakibinizi yok etmenin kolay olmasını istiyorsanız sabırlı ve çalışkan olmalısınız oyunun ana kuralı budur bu şekilde oynayan oyuncuların başarı sağladığı sıklıkla görüldüğünü söyleyebilirim strateji oyunlarından başarının sırrı sabırlı ve çalışkan olmak olduğunu unutmamanızı tavsiye ederim.

Konu Kategorisi: Diğer Konular

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.