GTA 5 ATV Blazer Wheelie Yarış Modu İndir

GTA 5 oyununda ATV motor ile yarış yapmaya ne dersiniz? Bu modu kurduğunuzda ATV motor sahibi olacak ve GTA 5 Online oyunda ATV ile yarışabileceksiniz.

Oyunu indirdikten sonra uygulama yapabilmeniz için bilgisayarınızda önceden kurulu OpenIV Modu kurulu olması gerekmektedir. Eğer bilgisayarınızda OpenIV Modu kurulu değilse bu modu etkinleştirmeniz için kurmanız gerekmektedir. İlk olarak OpenIV Modu bilgisayarınıza kurunuz ve daha sonra alt tarafta anlatılan işlemleri uygulayınız.

GTA 5 ATV Blazer Wheelie Yarış Modu İndir

Modu indirdikten sonra OpenIV bilgisayarınızda açınız OpenIV modunu açtığınızda karşınıza oyunu seçmenizi isteyecektir. Burada GTA 5 oyunun seçerek devam ediniz.

Burada güncelleme klasörünü bularak update.rpf dosyasına tıklayınız. Daha sonraki işlemde update.rpf üzerinden “Edit Mode” menüsüne tıklayınız.

İndirdiğiniz rarlı dosyayı bilgisayarınızda Winrar ile açınız. İndirmiş olduğunuz moda iki adet ATV motor eklentisi göreceksiniz. 1. mod original handling diğer ise wheelie handling hangisini yükleyecekseniz seçerek klasör içerisinde bulunan handling.meta dosyasını “Edit Mode” menüsüne tıkladıktan sonra değiştiriniz. handling.meta değiştirdiğinizde artık oyuna ATV modu eklenmiş olacaktır. Diğer modu da bu şekilde değiştirebilirsiniz.

Burada bulunan 2 modda ki ATV ler farklı arkadaş ikisini de kurmanızı tavsiye ederim. Hangisi hoşunuza giderse artık onunla oynarsınız. Bana tavsiye sorarsanız sadece birisini kurayım daha da değişiklik yapmak istemiyorum dersiniz.

Original handling klasörünün içerisinde bulunanı kurmanızı öneririm. Sebebi ise diğerine göre görsel açıdan daha iyi olması ve hızlı olmasıdır.

Yorum Yaz

Konu hakkında sende yorum yapmak ister misin? Diğer arkadaşların yorumunu okur, sana cevap yazabilir.