GTA 5 Drift Modu İndir

Oyun Konusunu Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 21 saniye

Yorum Yazın (2 Yorum)

GTA 5 oyunu için hazırlanmış bir yamadır GTA 5 Drift Modu. Yamayı kurduğunuzda oyunda arabalarınıza yeni özellikler eklenecek ve değişik görünüme sahip arabalar ile oynayabileceksiniz.

Oyunda bulunan arabalardan istediğiniz seçebilirsiniz. Mesela T20 arabayı seçtiğinizde turbo modu ya da uçan jet özellikleri seçerek arabanızı uçurabilir, shift tuşuna basarak keskin fren sayesinden arabanızı kaydırabilirsiniz.

Daha bunun gibi birçok araba modelleri modda uygun Drift yapma keyfini GTA 5 ile yaşayın. Bu modda bulunan her arabanın farklı renkleri ve özellikleri var bunları seçerek oyunda görebilirsiniz. Hangi arabayı sevdiyseniz sürekli onla oynayabilirsiniz.

GTA 5 Drift Modu İndir

Modu oyunda kurmanız için yapmanız gerekenler ilk olarak modu indiriniz. İnmiş olduğunuz klasör içerisinde bulunan LSDrift adlı iki dosyayı da kopyalayarak GTA5 kurulu olan klasöre giderek direk klasör içerisine kopyalayınız.

GTA 5 oyununa gidin ve klavyenizde F3 tuşuna basarak modu aktif hale getirmeniz gereklidir. Mod aktifleşirse oyunda Drift yaparsınız. Evet, artık oyunda modunu GTA için yüklediğiniz kullanmaya başlayabilirsiniz. GTA 5 Drift Modu klavye tuşları ise şu şekilde 8 yukarı gider, 2 aşağı gider, 4 sağa, 6 sola ve 5 tamam tuşudur.

Ufakta bir uyarıda bulunalım bu indirmiş olduğunuz mod GTA5 kendi modu değildir. Bu sebepten dolayı oyun sunucunuzdan atılma ihtimaliniz vardır.

Bu sorunlar ile önceden karşılaşacağınızı bilmenizi ve tüm sorumlulukların sizin üstünüzde olduğunuzu bildirmek isterim. Bu sorumlulukları ben almam diyorsanız modu yüklemeyiniz.

Konu Kategorisi: Yamalar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Konu Hakkında 2 Yorum

  1. metin Yanıtla

    güzel diğer modları da bekliyoruz artık modu buradan indirecem yanlız fazlalaştırmanız gerekli bir çok oyun için mod istiyoruz bilginiz olsun

    • Moderatör Yanıtla

      Metin bey ilerleyen zamanlarda oyun modları, eklentileri ve yamaları ile birçok paylaşım yapacağız üstelik bunların detaylı anlatımları da olacaktır.